Skocz do zawartości

Polsko -Niemiecki Star Wars Fanfilm


Cloud Strife

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!

Wreszcie mozna obejzyc nasz pierwszy film: Episode VII -The Dark Lord- na naszej stronie: http://www.thedarklord-film.com

Wiekszosc animacji bila robiona w 3D Max 5. Jest to nasz pierwszy projekt filmowy i mamy nadzieje ze wam bedzie sie podobal!

 

A oto plakat do filmu. Created by Tomek Maronski ;)

 

Poster%20low.jpg

 

Pa

 

 

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Od oceny plakatu sie wstrzymam niestety panowie....co do filmu: Powiem tak: ******* szacun ze komus sie chce i ze nie marnuje czasu, za zarówno gre aktorską jak i cg-fx nie ma co was obwiniac...hm w sumie powiem tak. jezeli nie zainteresujesz widza w pierwszych minutach to nie licz na to ze dotrwa do konca...hm , pewnie oceniam wedłóg współczesnych wzorców, ale w tej dziedzinie soryy ale nie ma ze przebacz :P Tak czy siak fajowo ze jest w Was motywacja, sami wiecie ze mozna lepiej ale naprawde szacun za "podjętą walke" z takim zapałem mozecie budować palny na przyszłość :] Pozdrówki dla zapalańców SW :]

 

...po prostu brakuje mi tu wlasnej inicjatywy co na starcie pogrąza :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, do Atomfilms sie tez zameldowalismy. Lecz nie dalismy rady z konkurencja "Revelations" (co ale nie jest powod zeby sie wstydzic ;) )

- Fajnie Kome ze ci sie tak podoba.

- Oczywiscie poczatek filmu nie jest zbyt interesujacy. Performance aktorow i animacje nie sa najlepsze. Tak naprawde to film sie dla mnie dopiero zaczyna po 10 minutach po pierwszym ataku imperium.

 

Wielki problem w post-produkci byl tez ze ja musialem wszystko animacje i VFX sie samemu nauczyc i samemu wykonac. Oczywiscie przy 75 minutowym filmie jakosc filmu pada.

 

Dzieki wam za pierwsze wrazenia i krytyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności