Skocz do zawartości

WIP - \"Wędrówka w poszukiwaniu zaginionego grzyba\"


Cpt.Obvious

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No Tiger!!! Zajrzałem i się zdumiałem!! :)

Pomyślałem sobie: Suuuper, nareszcie coś Tiger\'a co naprawdę mi się podoba!

Naprawdę sie postarałeś... tylko jedna rzecz mi nie pasuje. Cały dół z żółtawej ciepłej tonacji a korona dzrewa jakaś taka zimna, miętówkowo-zielona jak z innej bajki. Korona powinna być z jednej strony oświetlona przez cieplutkie słoneczko... i ja bym tu bardziej poszedł w ciepłe kolorki... jednocześnie to by dobrze kontrastowało z zimnymi kolorkami w ocienionej części korony. To tyle... Ale ogólne wrażenie jest jak najbardziej POZYTYWNE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big, chyba za bardzo ostroznie z pracka siedziałem, no i cos w tej pustce było, totez dałem chmurki.I jakos tak w pogode typowo cummulusowo-letnia poszło:) Kris, chochlikowi tez po uszach sie dostało. No i mało znaczące korekty.

 

journey5.jpg

 

Tu większa rozdziałka:

\'Wędrówka w poszukiwaniu zaginionego grzyba\'

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sobie wypunktuję :)

 

1. Na miejscu piórka bym się obraził za \"mało znaczące korekty\" ;)

2. Chmury rewelacyjne, nadały pracy jakiejś głębi, ale nie wiem czy nie są zbyt realistyczne, jak z fotki. A to w końcu bajka.

3. Troche niejasne jest dla mnie przejście z trawy w zboże, bym je ostrzej zaznaczył.

4. Super praca.

5. Patrz punkt 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna praca. Sam nie wiem jaka wersja mi sie bardziej podoba. Czy urealniona czy tez bajkowa. Kazda ma inny klimat i nie ma ich juz co dopieszczac w swoim zakresie. Czy realnym czy bajkowym.. pracki sa super. Jakiego narzedzia uzywales? Tablet i Photosop ?

 

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to zarabiscie ale ja bym dodal zamiast tego dziwnego kota za drzewem dal jakiegos ptaka siedzacego na plocie... tak zeby owy ptaszek wygladal jakby patrzyl sie na krasnala :). (widzi mi sie taki czarny kruk czy gawron...ja tam ich nie odruzniam) dodatkowo temu krasnalowi dal bym fajke do ust :) a nie kociakom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tematu gór nie nie wracam :)

Mini poprawki. Praca jest juz na ukończeniu i nie ma co wiecej ładowac bo sie pracka przesyci i tylko na tym straci. No i piórko mniej odwazne poszło.

Temat pozostawiam owarty na Wasze sugestie,wiec jesli nadal są jakies karygodne błędy, to piszcie :)

 

journey7.jpg

 

Większy:

http://www.filestore.republika.pl/max3d/journey6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To piórko już mi się bardziej podoba niż poprzednie kolorowe. Nasunęła mi się taka myśl, że zboże już dojrzałe, bo przecież żółte powinno być znacznie wyższe od trawy. Reszta fajna-ekstra chmurki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal proponuje, bys zajal sie troche plotkiem... Biorac pod uwage dopracowanie drzewa i wedrowniczka plotek wydaje sie byc ascetyczny... pomysl o tych wszystkich sęczkach... acha i nie zaostrzałbym koncowek plotka, poniewaz: 1. wyostrzone wygladaja jak zerdzie z plota, jak zwykle dechy.... 2. Jesli wbijasz kolek, czy badyla w ziemie, to tak tluczesz wen szpadlem, ze sie przeciez ten kolek caly rozplaszczy... Reszta super... choc jeden motylek mi sie nie podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności