Skocz do zawartości

Studia graficzne. Prosze zajrzyj TU :(


PSV

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17 lat, za 2 lata bede zdawal mature :) i jestem na wuzku.

 

Uczesczam do Liceum matematyczno-fizyczno-informatycznego w ktorym normalnie matematyka i fizyka jest na poziomie rozszerzonym, ale z powodu nauczania indywidualnego mam matematyke i fizyke na poziomie podstawowym :( a geografi wogole nie mam :( . Z tego powodu nie bede mogl zdawac na maturze rozszezonej matematyki, a podobno matematyka podstawowa niedaje wstepu na zadne studia ;/ tylko tyle za ma sie zdana mature :( . Na wszystkich stronach nie pisze tez ile pkt. trzeba zdobyc na maturze i jakie przemioty zdawac, tylko jakies testy i rozmowy kwalifikacyjne podobno sa ;/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Progi a rzeczywistosc to dwie rozne rzeczy. Dostac sie na studia nie jest tak ciezko. Ja nie mialem matmy ani fizy na maturze wogole, a dostalem sie na polibude bez problemu (no, prawie :P). Z tego co wiem na wroclawskiej teraz wiekszosc progow wynosi 0pkt rekrutacyjnych :)

 

Tyle w kwestii obaw o dostanie sie. Poza tym, dwa lata to kupa czasu - moze wez sobie po prostu korki z matmy i pogadaj z kolesiem zeby Cie przygotowal do rozszerzonej? U mnie wszyscy ktorzy tak zrobili w liceum mieli kolo 70% z rozszerzalki mimo, iz w szkole poziom matmy byl raczej mierny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz, masz umysł ścisły, skoro wybrałeś taki kierunek. Nie rozumiem, czemu w trybie indywidualnym masz zaniżony poziom matematyki, zamiast rozszerzonego. Wiem natomiast, ze aby się udać na jakąkolwiek uczelnię artystyczną, trzeba mieć w tym kierunku co najmniej minimalne uzdolnienia. postaraj sie nieco lepiej sformułować pytanie, wówczas otrzymasz precyzyjniejszą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności