Skocz do zawartości

tutorial sprawia problem


Jorax

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.max3d.pl/tut.php?id=159 Już niemoge z tym tutorialem. Screeny pokazują bardzo fajne efekty a ja już przy pierwszym kroku mam problemy chodzi o lens effect glow. Zrobiłem wszystko tak jak jest napisane krok po kroku i w viewporcie widoczna jest eksplozja ale gdy renderuje niema nic puste czarne okno jakbym nic tam niewstawił czyzbym musiał skołować sobie jakiś wypaśny plugin czy domyslacie się gdzie tkwi błąd dla zobrazowania problemu dam screeny

exp1.jpg tak powinno być

skrin2zu8.jpg tak jest

skrinqk9.png a to ten sam projekt tyle że za baaaardzo duzym zblizeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

f9 teraz za twoja namowa spróbowałem video postem ale coś tu jest nie tak klikam Execute Sequence ustawiam rozdzielczosc single frame daje mniej wiecej na 10 klikam render i wyswietla sie czarna plansza ale niewyglada na to zeby w ogole zaczal renderowac chyba ze moj sprzet jest szybszy od moich oczu :P (na oknie postępu Current Task = IDLE O_o) WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za zrozumiałe czytanie moich postów Video Post NIERENDERUJE. Kiedy klikam render pojawia sie czarne okno i nic sie niedzieje mam obok okienko postępu i widze ze nic tam sie niezmienia poprostu stoi.

 

EDIT.

Ok już znalazłem przyczynę nie dodałem Scene Eventu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności