Skocz do zawartości

Woodstock 2007 - Kostrzyn


Ardeni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tak byłem w tym pociągu 16h podrózy ech.... Fajne ploty w mediach są o-O nie wiedziałem ze aż tak dopisują sobie historyjki ci dziennikarze...

 

A co dokładnie...Bo ja właśnie nie widziałem co TV na ten temat. Tylko tyle co prasa i internet.

 

Swoją droga wszyscy żyją? :] Szatany wy jedne...XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiele razy się wybierałam i w końcu nie dotarłam nigdy- a teraz to juz mi raczej nie przystoi:o:D

Z resztą ja już dawno ograniczam się do kameralnych koncertów jazzowo-bluesowo-rockowych i to mi w zupełności wystarcza...:)

 

ps: narzekacie na music, ale ja pozyttw znalazłam- Acid Drinkers (chyba jak zawsze z resztą,hehe;D)

 

ps2: a no i zaintrygowała mnie wielce szanowna nazwa tego zespołu:

"ah Division (Rosja) & Dubska...":D:D:D

No ja cie kręcę, już widzę jak przedmówca ich zapowiada przed tym milionem publiczności- może być niezły ubaw:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka parodia... jak były w Żarach to leciałem na ten woodstock, a jak mam tuż przed nosem (~10 km) to mi sie nie chce :P

 

ale mimo wszystko szkoda że to ostatni woodstock :/

 

Myślę że to nie był ostatni woodstock, a jak bym miał 10 km to nawet na rowarze bym sobie przyjechał żeby z ciekawości zobaczyć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dokładnie...Bo ja właśnie nie widziałem co TV na ten temat. Tylko tyle co prasa i internet.

 

Swoją droga wszyscy żyją? :] Szatany wy jedne...XD

 

nie nie wszyscy żyją :o

 

podobno przesłuchali 250 osob a tv nie miała z kim udzielać wywiadu bo wszyscy w srodku byli naprani.

 

policja przesłuchała 6 osob i spisała 150 + nie pozwoliła wychodzić z wagonu wychylać sie przez okno i udzielać wywiqadów.

 

 

Tak wogole jeden z policjantów zabrał mi aparat i wykasował wszystkie zsdjęcia które zrobiłem. (tak własciwie to ich było 3i nie umieli znaleść 10 min przycisku delete). na szczescie byli debilami i nie wiedzieli ze fotki mozna łatwo odzyskać oO. mimo wszystko nie było to miłe :/

 

Obstawa zatrzymanego pociągu:

 

51809979ec8.jpg

 

Pani jedi prokurator :D:

 

54982042fq3.jpg

 

dowody 1:

 

84147052eu4.jpg

 

dowody 2:

 

53903918zk1.jpg

 

 

szkoda ze nie udało sie podejść blizej ale nie chcialem juz przeginać :P i tak byli niemili. jeszcze miałem fotke tego pana co probował mi zdjęcia kasować ale nie chce go kompromiotować ;P

 

 

 

Tak wogole to marnie działa nasza policja oO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ktoś wrzuci na jakiegoś youtuba czy coś takiego, też chętnie zobaczę :)

ja należę do tych ludzi co chętnie by pojechali na woodstock i jednocześnie się im nie chce, bo daleko itd. może kiedyś w końcu się wybiorę, bo wątpię aby ten był ostatni ;)

 

fajne foty Shalivan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności