Skocz do zawartości

2 dniowa wersja Rapidshare - nie działa? :(


arcade

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Wykupilem sobie dwu dniowe wejście na rapidshare za 3 euro - zadzwonilem z telefonu na podany na stronie numer, a na stronie wyświetlił mi się login i hasło. Problem jest jednak taki że na ten login i hasło nie mogę się zalogować :( Cholera mnie strzela, wszystko wygląda dobrze, ale jak próbuję kliknąć linka i użyć wejścia "premium" wyskakuje mi że nie odnalazło ciasteczka i żebym wpisał swój login i hasło. Wpisuję i pojawia się kolejny ekran na którym jest napisane że hasło nie jest poprawne :/

 

Miał ktoś podobne przejście? Co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ok, wszystko jasne :/

 

Dostałem maila z odpowiedzią, okazuje się że rapidshare.de i rapidshare.com to są dwie zupełnie niezależne firmy i że premium account z rapidshare.de nie działa na rapidshare.com :/

 

Oczywiście strony wyglądają identycznie i nie zwróciłem nawet uwagi na to że są zakończenia .com albo .de... Jak ktoś będzie wykupował to polecam zwrócić na to uwagę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jasne ze inne :P (kiedys bylo ze kupiles na .de to i na .com miales, ale to usuneli) na .de juz w ogole nie ma linkow, premium tylko na .com kupowac.

 

btw. jak chcesz miec darmowy miesiac na rapidzie to uploadnij cos, wrzuc na fora (oczywiscie legalne rzeczy ;o ) i zbieraj pkt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności