Skocz do zawartości

Scena 3D: moje pierwsze poważniejsze 'wypociny';]


Gość Toyo

Rekomendowane odpowiedzi

załączam tutaj 2 viski projektu szkoły wyższej w Grodzisku Wlkp. Są to moje pierwsze poważniejsze zabawy w mentalray'u (mam nadzieję, że spełniają standardy tego forum;]). Ogólnie myślę, że można osiągnąć lepsze rezultaty w Vray'u. No, ale ocenę pozostawiam Wam jako, że nigdy się nim nie bawiłem...

 

 

Jestem bardzo ciekawy Waszych opinii jak i RAD - najlepiej co do renderowania w Mental'u... no i co by tutaj jeszcze podrasować :]...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Coś dziwnego dzieje się z tymi chodnikami na rozwidleniach ktoś może sobie skręcić kostkę jeżeli projekt dojdzie do skutku. Basen pod budynkiem na pierwszym renderze jest wątpliwej funkcjonalności a ta tilowana textura trawy wygląda zbyt hmm, jednolicie? A wracając do basenu to mógłby się na coś przydać (względy wizualne) gdyby odbijająca światło woda rzucała na ścianę jakieś refleksy świetlne (caustic) tutek w pomocy maxa. Ogólnie popraw materiały i kombinuj dalej ze światłem. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się zapowiada a co do uwag to :

-basen w tamtym miejscu się chyba nie nadaje

-popracuj nad barierkami przy schodach zewn, archicadowe balustradki nie pasują i psują dość dobre wrażenie

-przydałby się jakiś sztafarz we wnętrzu

-zieleń albo mała arch mogłaby "rozbić" trochę sztywność exteriorów

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema,

 

jeżeli chodzi o 'basen' to jest to jedynie zbiornik na wodę deszczową z powierzchni dachu bud. - brakowało na tym terenie wody, która zapewnia właściwe nawilżenie powietrza...

 

czułem, że będzie brakować jakiś 'ludków' i zieleni, ale termin oddania miałem zbyt napięty - a mój komp przy drzewkach w 3ds zwalnia 10x. ;/

 

co do światła to jest to zwykły DayLight z mr Sun i mr Sky (łatwo ustawić;). może przy Target Direct będzię lepsze??? co myślicie??

 

dzięki za trafne uwagi :]

 

PS. macie może jakiś dobry namiar na tutki do Mentalray'a ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności