Skocz do zawartości

Postac 3d: Spartan


ETA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , oto mój drugi model w tym dziale, docelowo miał to by spartanin. Ale swym brzydkim zwyczajem, nie chce mi się go skończy. Soft uczywiście Blender 2.44, limit tri ubzdurałem se tym razem na 8000, model w efekcie ma 7814 tri, tex 2048 X 2048 (tylko normal map).

 

spartanop9.th.jpg

 

sparwir1dl8.th.jpg

 

sparwir2hi9.th.jpg

 

Jakby ktoś był zainteresowany to daj link do pliku .blend i normal mapy:)

 

http://www.yourfilelink.com/get.php?fid=364720

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gość Marioza

w paru miejscahc torche tych tri za duyzo bo nie iwle wnosza do sprawy np brzuch, z frontu tak troche dziwnie mu te ręce wyglądaja i wyrastają no i przydałby mu sie kapelusz z irokezem bylby wtedy tresciwszy :) ale golnie fajno jest , pchnąc dalej by wypadało kiedyś będziesz musial to w koncu i tak zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MasterKiełbaster (fajny nick :D) - co do tego kanta, to wydaje mi się, że jest to spowodowan kiepskm smoothem, który niestety w Blenderze prazentuje sie kiepsko, jeśli siatka nie jest zagęszczona, ale na wszelki wypadek sprawdzę;)

 

Fidiasz - Dzięki, Blender rulez :D:D

 

Por@szek - Docelowo miał wygląda na spracowanego nie emerytowanego:P, nie wychudzony tylko wysportowany :D, co do pchnięcia dalej to jeszcze się zobaczy, bo w sumie i tka nowych pomysłów nie mam jak narazie.

 

donMario - Nom, można by troche tri tam pousuwac, małe doświadczenie w game art robi swoje (to jest trudniejsze niż mogło by się wydawa XD), kapelusz z irokezem był w planach ale jakoś ostatecznie stwierdziłem, że będzie z niego taki kozak co w samej frywalnej spudniczce biega:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności