Skocz do zawartości

Film pt. "Dziedzictwo"


smiler

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hmmm...

nie słyszałem o produkcji...po obejżeniu trailera...moja wiedza tez zbytnio sie nie zwiekszyła, a i nie spowodował on, że bede z niecierpliwoscia wyczekiwał premiery..kompresja bardzo duza...i ogolnie prezentuje sie bardzo przecietnie imo...

Mysle ze pelna wersja bedzie ciekawsza...

powodzenia

 

btw. przed making off'em sie wygodnie rozsiadłem, a tu psikus ...tez króciutko, tylko kilka zdań...

odsłońcie wiecej mięcha na przemiał ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer przedstawia nazwe filmu i pare dodatkowych napisow, obrazu 1% - chyba nie na tym to polega.. to jest trailer trailera. Odnosnie making offa, dzielenie go na odcinki serialowe to raczej glupi pomysl.. chyba nie sadzisz, ze rzesza fanow bedzie siadala co czwartek i wyczekiwala tylko na kolejny odcinek 1 minutowy.

 

Sam trailer widzialem jakis dluzszy czas temu, teraz doszedl making off?? Czyzby przez te pare miesiecy az tyle powstalo filmu, czyli cala minuta z planu zdjeciowego? Nic wartosciowego nie mozna napisac bo nie mam o czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Co do zawartości merytorecznej trailera to faktycznie jest za krótki, ale powstał w maju kiedy zaledwie kilka ujęć do filmu było gotowych... niebawem pojawi się nowy zwiastun odsłaniający już trochę więcej.

 

Making of został podzielony na częśći z prostej przyczyny: raz to nie odsłanianie wszystkich kart od razu, dwa szybki dostęp do plików które mało ważą, co jest dla mnie istotne ponieważ mam taki nie wchodząc w szczegóły troche kombinowany serwer w tej chwili.

 

To że nie zapiera dechu w piersiach to rozumiem, bo sam znam doskonale wartość poszczególnych ujęć i nie są one super wypaśne jak z gwiezdnych wojen. Jeśli będę robił kolejny film może wtedy znajdą się osoby chętne do pomocy przy modelowaniu texturowaniu, animowaniu i kompozycji. W tej chwili robie to wszystko sam, a specjalistą w każdej dziedzinie nie jestem, bo gdybym był to pewnie już bym pracował w platige ;) żarcik... Więc bardzo prosze o odrobinę wyrozumiałości.

 

Co do gotowego filmu, to w tej chwili nie wiem jeszcze w jaki sposób będzie można go zobaczyć to wszystko zależy od tego czy uda mi się załatwić jakąś projekcję kinową przy okazji jakiegoś innego filmu, bo ten będzie trwał jakieś 4 minuty. Napewno za jakiś czas film pojawi się w sieci. może w mniejszej wersji niż orginał.

 

FILM MUSI BYĆ GOTOWY DO KOŃCA SIERPNIA i mam nadzieję że to się uda:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności