Skocz do zawartości

30-dniowa wersja Maxa 9


deha21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z 30-dniową wersją Maxa 9.

Wcześniej korzystałem z tej wersji i na początku wyskakiwało okienko gdzie pytano mnie czy chce chce uaktywnić produkt (czyli przekształcenie na pełną wersję) lub uruchomić dla testu (30-dniowa wersja). I tak za kazdym razem się pokazywało.

Ostatnio komp mi zaczął mulić i zrobiłem formata. Zainstalowałem tą samą wersę Maxa ale teraz pokazuje mi się okienko z możliwością uaktywnienia produkty ale juz nie aktywna jest opcja testu. Podejrzewam, że problem jest z tymczasową licencją. Miał ktoś z Was podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie przekroczylem. Ale to i tak nie ważne bo miałem formata.

Hmm... możliwe że coś z partycją. Maxa miałem zainstalowanego na D, formatowałem C. Wydaje mi się, że informacje o limicie dni zapisana jest w rejestrze, wieć format C wszystko usunął. Ale usunąłem też folder Maxa z D, zanim rozpocząłem instalację nowego. Hmm pewnie w tym tkwi problem. Że informacje zapisane były na D. Więc muszę jescze sformatować D.

Dzięki za podpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

no właśnie w tym formacie jest problem.

Max już tak ma. I ot od wewrsji 3 chyba. Nie wiem jak to sie dzieje, ale jeszcze na forach usenetowych opisywano przypadki , że po formacie zostawały jakieś informaccje o starym maxie , i działał mechanizm antypiracki.

pozdrawia mi zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max zapisuje sobie informacje w bootsektorach dysku (informatykiem nie jestem, tak mi wyjasnil kolega informatyk ;) ) i nawet formatowanie dysku, oraz rozwalenie i ponowne zrobienie partycji nic nie pomoze. po instalacji maxa od razu wykryje on ze na tym dysku twardym byl juz kiedys instalowany. a wczesniejszym formatem skraca sie czas trwania wersji testowej :) i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie próbowałem osobiście, ale jeśli to prawda, co chłopaki powyżej piszą, spróbuj wpisać fixmbr w konsoli odzyskiwania (uruchamiana z płyty instalacyjnej).

 

Pytanie do znawców - jeśli się włączy blokadę zapisu do MBR w BIOSie, max nie będzie działał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak jak oskar_h mówi, tak samo jest z produktami adobe

Ja z produktami Adobe nie miałem nigdy takiego problemu. No ale coż... pozostaje format D. Tylko najpierwsz musze gdzeiś przenieść masę danych z tej partycji.

Oby wszystko poszło gładko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności