Napisano 26 Sierpień 200717 l Witam nie tak dawno gdy kolezanka byla u mnie wylala mi zmywacz do paznokci na plyte CD. A byla to plyta "Grafika 3D" z "biblioteczki Komputer Świat". Jako iz jestem poczatkujacy w tematyce 3D, (przerabiam ten kurs) to materialy tam zawarte sa mi potrzebne do ukonczenia ksiazki. Jak ktos z was ma tą książke, to przeslijcie mi spis programow jaki miescil sie na CD i załadujcie na neta materialy i sample zawarte na plycie.
Napisano 26 Sierpień 200717 l Jeśli mam być szczery, to nie przejmował bym się tą płytą wogóle, tylko zaczął przerabiać jakieś tutki z neta (choćby z max3d.pl :) ) i z pod F1. Jak zaczynałem, też się w tą książeczkę zaopatrzyłem, poczytałem, przerobiłem i z dzisiejszej perspektywy musze stwierdzić, że jej poziom jest dość niski.
Napisano 26 Sierpień 200717 l Autor Ale zauwaz, ze zaden kurs w necie nie uczy takich podstaw jak nauka kamery. itp, co akurat na poczatku jest najwazniejsze. Pozatym jak juz zaczalem to chce skonczyc.
Napisano 26 Sierpień 200717 l Jak ktos z was ma tą książke, to przeslijcie mi spis programow jaki miescil sie na CD i załadujcie na neta materialy i sample zawarte na plycie. A gdzie magiczne slowo? streaker dobrze mowi - zacznij przerabiac tutki znajdujace sie w internecie.
Napisano 26 Sierpień 200717 l A gdzie magiczne slowo? streaker dobrze mowi - zacznij przerabiac tutki znajdujace sie w internecie. smacznego ?
Napisano 28 Sierpień 200717 l smacznego ? Hokus Pokus!:) ksiazka ta nie jest dla zaawansowanyc userow maxa, ale dla poczaatkujacch, lecz, tutki pomoga bardziej!:)
Napisano 30 Sierpień 200717 l Autor Zaczalem wiec chce skonczyc. A utknalem w jednym miejscu, potrzebne mi sa texturki ktore sa zawarte na tym CD. Wiec przeslijcie mi to. Please ;) Chodzi o sample i wszystkie materialy jakie byly tam zawarte. itp. bez filmikow. EDIT Tu chyba nie brak ludzi dobrej kurde woli! Przeslijcie mi to, pls.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto