Jump to content

Biblia 3ds max8 do nauki maxa 9 ?


Guest Jac_k

Recommended Posts

Cześć mam (pewnie głupie) pytanie otóż od 3 tygodni próbuję się nauczyć 3d maxa 9 minimalnie opanowałem interface i jestem przy tutorialach które idą mi strasznie wolno gdyż słabo znam angielski i chciałem wiedzieć czy książka "Biblia 3ds max 8" nadaje się do nauki max 9 bo wydaje mi się ze niema zbyt dużej różnicy między tymi wersjami a może jest jeszcze jakaś inna zajefajna książka którą moglibyście polecić może ktoś ma jakąś używaną która nie jest mu potrzebna i chciałby ja sprzedać (chętnie kupie).

Z góry dziękuje za pomoc i przepraszam za głupi temat.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

różnice są małe więc sie nie przejmuj :) tak własciwie to coraz bardziej mi sie wydaje ze updeajty kolejnych maxów to kpina :/ jak mozna wogole brać tyle kasy i tak mało innowacji wprowadzać :P to ja już na poczekaniu moge powiedzieć co by mozna zmienić zeby było wygodniej :P ale to tak tylko nie apropo tematu...

 

Pozdro i opowodzenia w nauce :)

Link to comment
Share on other sites

Z tego co ja zauważyłem a za dużo doświadczenia nie mam to w maxie 9 poprawiono działanie hair and fur dali mentala 3.5 jakieś nowe światło (sun) i tyle na pierwszy rzut oka. Jeżeli chodzi o modelowanie to spokojnie możesz się uczyć nawet ze starszych książek a biblia maxa osiem jak najbardziej nadaje się do nauki maxa 9.

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki patrzyłem ostatnio na ceny tej książki i teraz już nie wiem chyba po prostu poświecę więcej czasu i będę uczył sie z neta przynajmniej taniej na tym wyjdę

Link to comment
Share on other sites

Ja korzystalem z książki 3ds max 5 Projekty i Rozwiązania. Nauczyłem się z niej dużo. Bardzo dużo. Od początku pracuję na wersji 8. Później rzeczy które są Ci niezbędne i tak doskonalisz z tutków. Książka ma ok 900 stron plus cd i napewno nie jest gorsza od Bibli. Jestem z Krakowa i mogę Ci ją odsprzedać jeśli chcesz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy