Skocz do zawartości

Biblia 3ds max8 do nauki maxa 9 ?


Gość Jac_k

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam (pewnie głupie) pytanie otóż od 3 tygodni próbuję się nauczyć 3d maxa 9 minimalnie opanowałem interface i jestem przy tutorialach które idą mi strasznie wolno gdyż słabo znam angielski i chciałem wiedzieć czy książka "Biblia 3ds max 8" nadaje się do nauki max 9 bo wydaje mi się ze niema zbyt dużej różnicy między tymi wersjami a może jest jeszcze jakaś inna zajefajna książka którą moglibyście polecić może ktoś ma jakąś używaną która nie jest mu potrzebna i chciałby ja sprzedać (chętnie kupie).

Z góry dziękuje za pomoc i przepraszam za głupi temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

różnice są małe więc sie nie przejmuj :) tak własciwie to coraz bardziej mi sie wydaje ze updeajty kolejnych maxów to kpina :/ jak mozna wogole brać tyle kasy i tak mało innowacji wprowadzać :P to ja już na poczekaniu moge powiedzieć co by mozna zmienić zeby było wygodniej :P ale to tak tylko nie apropo tematu...

 

Pozdro i opowodzenia w nauce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja zauważyłem a za dużo doświadczenia nie mam to w maxie 9 poprawiono działanie hair and fur dali mentala 3.5 jakieś nowe światło (sun) i tyle na pierwszy rzut oka. Jeżeli chodzi o modelowanie to spokojnie możesz się uczyć nawet ze starszych książek a biblia maxa osiem jak najbardziej nadaje się do nauki maxa 9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki patrzyłem ostatnio na ceny tej książki i teraz już nie wiem chyba po prostu poświecę więcej czasu i będę uczył sie z neta przynajmniej taniej na tym wyjdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystalem z książki 3ds max 5 Projekty i Rozwiązania. Nauczyłem się z niej dużo. Bardzo dużo. Od początku pracuję na wersji 8. Później rzeczy które są Ci niezbędne i tak doskonalisz z tutków. Książka ma ok 900 stron plus cd i napewno nie jest gorsza od Bibli. Jestem z Krakowa i mogę Ci ją odsprzedać jeśli chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności