Jump to content

Postac 3d: Kowalski


zonk

Recommended Posts

Witam, chcialem sie sprawdzic w wymodelowaniu czegos bardziej old schoolowego ( jakbym kiedykolwiek zrobil cos next gen :D) caly model ma 2764 trisy, na dzisiejsze standardy to chyba nie duzo ale napewno daloby sie zejsc duzo w dol, chociazby nie modelujac oddzielnie kolnierzyka, krawata itd..

Co myslicie o modelu? Wiem, ze jest slaby w porownaniu do innych na forum, da sie cos z niego wydusic, czy robic nastepny? ;]

Aha i jeszcze jedno, czy wszystkim tak samo do d*** dziala relax w unwrapie w maxie? Moze sie przesiasc na wingsa jesli chodzi o unwrap? Tylko tam wszystko trzebaby robic peltem a lp raczej sie recznie unwrapuje z tego co sie orientuje?

ren1lw3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Relax w maxie działa całkiem spoko jak się wie co i jak. Ja kiedyś też myślałem że to narzędzie jest bezużyteczne a teraz szczególnie przy mapowaniu organiki cały czas z niego korzystam i pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Marioza

jak na tego typu low poly to spokojnie mozez mu poweldowac , głowe, szyje, koszule, krawat, klapy marynarki bo zbedne i kilka lopów na portkach, pozatym popracowac nad ogólną sylwetką postaci, ksztaletm głowy zwłaszcza pół profil kuleje w zestawainieu z kapeluszem , no i nad samą wielkosica tej czapki, i dopiero po tym mozesz zaczac z texturami walczyć :)

Link to comment
Share on other sites

spodnie raczej przy samych nogawkach robią się kanciaste. Na udach raczej nieźle opinają nogę. kapeluch za szeroki tak samo krok;) twarz niepotrzebnie skomplikowana w porównaniu reszty postaci. (zazwyczaj twarz mniej się rusza niż reszta postaci w grze)

 

te edge łokciu od wewnetrznej strony niby pod animacje ale nieprawidłowo, Ben Mathis ma dobre tutoriale jak właśnie ten dodatkowe edge robić. google it!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy