Skocz do zawartości

Finished 2d: Escape


len_art

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

A widzę, że jednak coś sobie skrobiesz pomimo braku czasu...:)

góra obrazka-gałęzie itp. nastawia no coś zupełnie innego niż to co się widzi w dole-góra jest bardzo staranna, poukładana, za to dół bardzo chaotyczny, stworek jest ciekawy, ale siada mu perspektywa i lecą proporcje;)

ale góra...przepiękna!

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pierwsze komentarze :)

Co do góry i dołu to jestem zaskoczony taką opinią...mnie osobiście bardziej podoba sie dół :P Jednak to jak zawsze są subiektywne odczucia...Co do proporcji stworka to szczerze mówiąc nie zrozumiałem (wszak stworek może być nieproporcjonalny w stosunku do kanonu :P)

Mogę się oczywiście mylić :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz jak piękne proporcje ma ta Twoja speedowa człekokształtna małpa- w ten sam sposób myślimy o proporcjach stworków, chodzi o to ,że stworek ten może istnieć już tylko w Twojej wyobraźni-bo przelany na kartkę nie ma możliwości bytu- np: jeśli tą scene reżyserowałby Spilberg i zrobili by makietkę tego stworka, to by sie rozleciała;) Chodzi o to przecież niezależnie od tego czy łeb jest 4razy większy oed ciała, czy cokolwiek innego, musiż pomyśleć o tym jak on się w takim razie utrzyma na tym ciele itp. itd- proporcje przecież to nie tylko podstawowe zasady, ale też czynnik,który określa rację bytu, jakiejkolwiek anatomii...

W razie czego, jeśli chodzi o proporcje, to ja ni chorubci nie wymiatam:) ale pewne rzeczy wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony weźmy sobie takiego Salvadora dali i jego np: słonie...On przesadnie zachwiał proporcje, ale też podkreślił je- były punktem odwołania- ten twór też miałby rację bytu-dlaczego?- bo to już twór ideologiczny-on ma jak najbardziej rację bytu (ale tylko jako idea w ludzkich umysłach...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JackVasi :)

Jak już wspomniałem praca powstała w photoshopie, bez wcześniejszych szkiców (taki przedłużony speed. Skończyłem po około 3 godzinach...potem tylko rozważałem różne wersje (wiecej mniej światła, koloru itp.) Postawiłem na dość monochromatyczną paletę z silnym akcentem kolorystycznym.

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności