Skocz do zawartości

zniknalo mi okienko Materials


Gadon

Rekomendowane odpowiedzi

mialem przez chwile dwa monitory i gdy mialem otwarte okienko Materials bylo ono na drugim monitorze...

a teraz ponownie mam jeden... i nie wiem co zrobic zeby sie pokozalo ??? probuje wystartowac defaultowe ustawienia UI ale nic nie daje :/

 

co zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gość User190

arturprx2> Naćpałeś się czegoś?

W każdym razie max tworzy ten folder w miejscu gdzie jest zainstalowany albo w "documents and Settings". Windows go nie znajduje bo jest ukryty, a Wy nie zaznaczacie, żeby przeszukiwał ukryte. Skasowanie pliku powoduje, że max tworzy sobie nową - czystą kopię z domyślnymi ustawieniami, dla których wszystko śmiga, ale niestety kasują się też pozostałe ustawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak po prostu mnie rozbawił tekst ;)

ale zgadza sie, po usunieciu pliku max przechodzi do difaltowych ustawien.

 

ps. czasem po parunastu nockach cos mi sie klepki przestawiaja i dzis np kobita zapytała na

przystanku jaki to autobus to odpowiedziałem że taki żółto czerwony...hehe a przeciez chodziło o numer ;)

 

czas chyba sie troche wyspać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. tak dokladnie .. max sam sobie tworzy plik przy uruchomieniu.

Podejrzewalem ze ten plik jest ukryty wiec ustawilem zeby Windows tylko pokazywal ukryte pliki - myslalem ze to wystarczy zeby szukal tez w takich plikach (nie wiedzialem ze trzeba oddzielnie ustawiac dla wyszukiwarki).

Potem tez zobaczylem ze caly folder byl ukryty a plik byl widoczny jako normalny :)

 

w kazdym razie ... czytalem tez gdzies na jakims zagranicznym forum, ze mozna tez kombinacją klawiszy alt +space (+ cos tam ) przesuwac plywajace okna - u mnie na szybko nie chcialo dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności