Skocz do zawartości

zamiennik After Effects'a.


JackVasi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Szukam zamiennika After Effects'a o podobnych funkcjach, lecz mniejszych wymaganiach systemowych. Mam aktualnie lekki kryzys jeśli chodzi o RAM, a AE 1024mb potrzebuje :(. Głównie chodzi mi o to, że mam animowaną maske Black/White i chciałbym aby na jakims konkretnym filmie użyć jakiegoś filtra tylko w obrebie tej maski. w After Effects nie sprawiało to problemu. Błagam o pomoc i z góry dziękuję.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nie powiem Ci w czym to zrobisz bo z tymi maskami moze byc problem, ale powiem Ci że w vegas video tego nie zrobisz - więc sobie oszczedz sciagania jak bys miał zamiar, w sumie dlatego też się przesiadłem na AE który u mnie chodzi na dwoch kompach, jednym 512mb i drugim 2gb ramu.

 

Przy probie instalki pokazuje że jest za mało ramu i czerwony 'X' ale można instalować dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w After Effects nie sprawiało to problemu

No tak, ale praca jest tak wolna, ze zrobienie kilku prostych efektow moze zajac godzine

 

no to sprawia problem czy nie :)

 

To jeszcze raz - ja mam AE zainstalowanego na 512 i śmiało daję rade, zero przycinek szrpań etc - przestawiłem pamiec uzyta do pogladu (ram preview) i w miarę dobrze się na tym pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakiej wersji uzywasz - ja mam cs3 (wersja 8.0) i tak jak pisałem - pokazuje mi komunikat ze mało ramu ale mozna instalowac dalej.

 

A o błędzie SSE2 to musisz szukac na google.

 

Najlepszym rozwiązaniem było by napisanie do Rascal'a maila z zapytaniem, on ma dość dobre rozeznanie w softach tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... nad combustion sie zastanawiam, ale słyszałem bardzo wiele złego o tym programie. A After Effects 7? ktoś napisałby coś więcej? i nie odsyłajcie mnie do strony producenta, bo chce usłyszeć jak sprawuje się w praktyce, a nie w teorii :) Z góry dziękuję i pozdrawiam!

PS. wydaje mi się że animowana B&W maska do jakiegoś filtra to podstawowy efekt. ale może mi się tylko wydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Jeśli CS2 = 7 to jak najbardziej możesz zainstalować - działa trochę szybciej od CS3, a oferuje w sumie większość przydatnych opcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo: AE jest jednym z szybszych programów i trzeba tylko odpowiednio skonfigurować prefsy -> memory

Secondo: czemu się pytasz jak zrobić efekt z postu #1, skoro piszesz też, że w AE nie sprawia ci to problemu ? :P

 

Aha, jeszcze s prawie combustiona, to jest może i fajny w użytkowaniu, ale niestabilny strasznie i wwwoooollllnnnnyyyy do potęgi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności