Skocz do zawartości

Wiz: Bedroom Number 1


chudy

Rekomendowane odpowiedzi

Taką oto wizke mi ostatnio wypluło :P. jak zawsze Mental Ray. jakieś 3 dni pracy...bez psucia, renderki takie jak wyszły z Maxia

Komentarze i krytyka jak zawsze mile widziane.

 

1.

bedroom11vz7.jpg

2.

bedroom12cq4.jpg

3.

bedroom13kg4.jpg

 

 

Aha bym zapomniał. Podziekowania dla Lisa za teksturke podłogi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pusto jakoś. Tekstura podłogi bardzo fajna, ale pościeli już nie i w dodatku jest szara... blee ;) No i jeszcze nie pasuje mi to, że ściana "nad głową" jest ceglana. Nie pasuje takie coś moim zdaniem do sypialni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

światło mi sie strasznie nie podoba :( , powinno być przejaranie ze strony okna , daj jakieś tło za oknem , ogólnie blado no i nie podoba mi się floor, wydaje mi się że jak użyłeś takiej texturki to powinna ona być z jakims większym bumpem i sam shader nie tego,

bardzo mi się zasłony podobają ale niestety nie widać tej dynamiki

kolorystyka skopana, ponuro :(

ja bym to ożywił jakimiś kolorkami , przepalenia, obraz bym dał jakis kolorowy,

 

mam nadzieję ze potraktujesz moją krytykę jako wskazówki a nie wymądrzanie się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh przełączyłem sobie korekcje barw wyświetlania obrazu.... cudowne Splendid View Asusa...u mnie to nie wygląda tak blado.... przynajmniej nie wyglądało :P teraz to troche porażka :P... Co do tego, że jest ponuro to wiem ;] ale jako główne założenie przyjąłem, że sypialnia będzie biała biała...tzn miała być jeszcze bardziej biała :P

 

wrzucam jeszcze próbe PSucia :)

co o tym myślicie?

bedroom131nx9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności