Skocz do zawartości

Wiz: Clone GAA


Gość Pixel Lab

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pixel Lab

Witam.

 

Przedstawiam pare renderow z ostatniego projektu przy ktorym maczalem swoje paluchy. Sa niedociagniecia, nawet calkiem powazne w pewnych miejscach, ale ze tak powiem ratowalem projekt i mialem na to niewiele czasu. W efekcie klient byl zadowolony, ale mimo wszystko chetnie przeczytam opinie innych osob ;)...

 

 

shot_01_low.jpg

 

shot_02_low.jpg

 

shot_03_low.jpg

 

shot_04_low.jpg

 

shot_05_low.jpg

 

shot_06_low.jpg

 

Pozdrawiam

Tomasz Wyszolmirski

alias MF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hehe-tych samych ludzików używałeś wszędzie:D ostatni jest najlepszy-światło render, modele, i cały evironment, wszystko do siebie pasuje i wygląda dosyć realistycznie (w swój sposób;))

najgorzej wypadł trzeci od dołu, jest bardzo chaotyczny, drzewka też nie są najpiękniejsze i najpiękniej wstawione, nie podoba mi się światło woda, no wygląda jak "robione na kolanie" taki szybcik niedopracowany, reszta jest w miarę spoko, jedynka jest też dosyć chaotyczna, materiał na brązowym chodniku przy wodzie i barierkach jest nieładnie położony i chyba różni się od tego na innych renderach...

mimo wszelkich słów krytycznych projekt mi się podoba-wystarczy ulepszyć szczegóły,żeby był naprawdę dobry:)

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrzcie kogo tu przywiało pod nowym nickiem :)

 

Najbardziej razi mnie asfalt :) zupełnie bez faktury i jeszcze ten gloss.

Gdzieniegdzie ludzie zbyt ciemni.

Mapowanie sidewalków.

I moze zbyt kontrastow.

 

A tak to przyjemnie/komercyjnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za idealne to wszystko. Wiem ,że wizualizacja dla klienta nie ma mieć walających się ulotek po ulicy i innych ale brakuje mi czegoś ("bałaganu artystycznego"?) nie wiem jak to nazwać ;) No nie ważne reszta spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności