Skocz do zawartości

Finished 2D- Dark elf concept (18+ ?)


madman1987

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witaj, twarzyczka swietna, nos, usta to co lubie :P wlosy tez ale ucho takie troche jak z plasteliny sie wydaje(lekki blask by sie przydal gdzieniegdzie) ... oko rowniez(te odkryte) dziwnie skrecone. najgorzej wypada waz i taki ten cien nie malarski-porownaj z tym pod broda to zobaczysz o co chodzi :P ogolem i tak mi sie bardzo podoba ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej pijesz do mnie i mojej elfki? To Ci się udało:D wykonanie jest bajera!:) ale-ONA MA ZEZA i to ogromnego! Napraw to (w lewym oku, przesuń źrenicę bardziej na środek czy coś)... czy to jest mattpainting? przedstawiłbyś jakąś wcześniejszą wersję, co? :)

Piękny jest ten arcik, tło ma bardzo dobre kolorki, a i nie uważaj tego za plagiat, właśnie kombinuję żeby moja elfka też miała podobny naszyjnik (tylko na czole) widocznie takie rzeczy się bespośrednio kojarzą z elfkam :D

pozdrawiam i staram się zebrać szczękę z podłogi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, chłopaki- dziękować za uwagi, ale tu na prawdę jest mało mojej pracy- raptem dwie godzinki podmalowywania i montowania fotek :) tak na prawdę chciałem zrobić szybki koncept do scenki, ale zleciało więcej niż planowane 30min więc pomyślałem, że zamieszczę bo ciekawie całkiem wygląda

 

pozdrówki

 

PS- ale oczywiście uwagi nadal mile widziane, na przyszłość się przydadzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie było, że się napracowałem zamieszczam zdjęcia które bezczelnie wykorzystałem:

evenreferencesmg8.jpg

 

 

Oczywiście wszystkie są w dużo większej rozdzielczości. Zdjęcia niestety wygooglane więc nie wiem za wiele na ich temat. Jedynie kobieta podpisana Segreto by Voronin. Jak widać głownie montowanie i podmalowywanie zajęło mi te dwie godzinki.

 

(If you are an author of any photo showed above and if they are commercial or include particular copyright- contact me: [email protected] I apologize for any problems that can result by the reason of my uses of above-mentioned photos)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności