Skocz do zawartości

Bitwa 2D - III edycja - Fotomontaż


leander

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 407
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Faktycznie! To może przesuniemy datę postów z forum o 20 lat wstecz a ja oskarże twórców GREMLINÓW o plagiat..? Za odszkodowanie kupię wszystkim forumowiczom legalnego maxa! Chyba, że mi nie starczy na ładny wóz i chałupę pod Krakowem, to wtedy sorry..

 

Kolejne 5 :

 

leander-fotomontaz13.jpg

 

 

leander-fotomontaz12.jpg

 

 

leander-fotomontaz11.jpg

 

 

leander-fotomontaz10.jpg

 

 

leander-fotomontaz9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... ostatnio jakos zadnych pomyslow nie mam na fotomontaze ;-( ... a ze wszyscy sie znecaja nad nasza biedna parka postanowilem zrobic cos dla nich (tej parki) milego ;-D... nie wyszlo mi tak jak mialem w zamysle ale ze nic mi nie przychodzi innego fajnego do glowy zamieszczam chociaz to...

 

ps1 pawel - genialny pomys na to rozdarte zdiecie... szkoda ze nie zrobiles tego za pomoca efektow tylko fizycznie (papier- reka-skaner) ale liczy sie efekt i pomysl ;-D GOOD JOB

ps2 exe.storm - no ten telewizorek to jedna z lepszych twoich prac jesli chodzi o pomysl... szkoda ze ja na to nie wpadlem ;-p

ps3 leander - nio zgadzam sie z pawlem ten kotek to wykapany gremlin ;-D

ps4 to by byl fajny pomysl kolejnej bitwy - wychikul czasu... a wlasnie (bo jestem tu stosunkowo nowy) czy kolejna bitwa zacznie sie zaraz po skonczeniu tej?? i czy my \"pospolici\" uzytkownicy mozemy zapodawac (or sugerowac) tematy pojedynku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"ps1 pawel - genialny pomys na to rozdarte zdiecie... szkoda ze nie zrobiles tego za pomoca efektow tylko fizycznie (papier- reka-skaner) ale liczy sie efekt i pomysl ;-D GOOD JOB \"

 

dziekuje bardzo, ale nie bardzo kumam o co Ci chodzi z tymi efekatami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekty... no coz przyzwyczajenie corel\'owskie (polska wersja) powinienem napisac \"za pomoca filtrow (filter) i narzedzi (maski, pedzle i takie tam)...

______________________________

do tego postu ponizej...

oki sorki zle zrozumialem opis pod tym zdieciem ;-p... co za wtopa ja nie moge jaki ze mnie baran ;-p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nie wydrukowalem tego zdjecia i nie podarlem go a potem zeskanowalem:D

zeskanowlem tylko dwie kartki kolorowego papieru:) tak! wlasnorecznie spreparowanego;)

a poniej \"za pomoca filtrow (filter) i narzedzi (maski, pedzle i takie tam)...\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by everyman

ps4 to by byl fajny pomysl kolejnej bitwy - wychikul czasu... a wlasnie (bo jestem tu stosunkowo nowy) czy kolejna bitwa zacznie sie zaraz po skonczeniu tej?? i czy my \"pospolici\" uzytkownicy mozemy zapodawac (or sugerowac) tematy pojedynku??

 

Kolejna bitwa zacznie się pewnie około tygodnia po zakończeniu aktualnej. Nie będzie miała jednak już wiele wspólnego z fotomontażem. Przyjmie tradycyjną formę jak bitwa 1 i bitwa 2. Propozycje dot. tematu sa bardzo mile widziane, na razie postujcie je tutaj, a jesli zajdzie potrzeba powstanie oddzielny wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam kiedy ten koles gral zorra... mogl sie chociaz ogolic... no coz nic dziwnego ze tych odcinkow nie wyemitowali w naszej telewizji...

____________________________

propozycja kolejnej bitwy: billboard reklamowy - wiadomo ze w dzisiejszych czasach zareklamowac cos nie jest latwo: musi byc dobre haslo i efektowna oprawa do niego... mysle ze to dobre pole do popisu dla wszystkich (tych co potrafia wiecej i mniej)...

____________________________

na wypadek gdybym nie zdazyl pozostawic kolejnego posta juz teraz zycze wam coolowej sylwestrowej imprezki z takimi laskami ze :o i tego zebyscie pamietali nastepnego dnia co sie dzialo :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja Bitwy bardzo ciekawa, myślę że uczesticy mogli by sporo wynieść z takiej rywalizacji. Następna bitwa będzie stricte artystyczna, ale można by pomyśleć o równoległym konkursie bardziej dla DTP-owców, projektantów, webmasterów, czyli np. właśnie \"billboard reklamowy\".

 

Dołączam się do życzeń udanego Sylwestra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super-hero!

 

Przy tym można poszaleć!

Większość wychowała się ma Marvelu, DC i kampitanie Żbiku.

To może spróbować stworzyć własnych bohaterów?

Np. RENDER MAN!

\"tam gdzie sprzęt siada...zawiesza się max... vertexy znikają...tam potrzebna jest pomoc...

RRRRRRRRRRender Mana! (tam taaa taaa)\"

 

Ale nie kończyć na pracy tylko wizualnej ale np. krotko opisać jego \"super powers\" albo jego pochodzenie..

Np. Reder man:

1.Szybszy od RenderDrive RD5000!

2.Wzor z v-ray\'em

3.tak przypakowany jak by pod pachą nosił tele...KOSZYCZKI od Braliza! ;)

4...nie wiem strzela płonącymi verteksami

Pochodzenie -chora wyobraźnia Pawła B.

 

nie musi to być cos z grafą związane, większość z nas biegała kiedyś z czymś na głowie i walczyła z jakimiś wyimaginowanymi (ale wyraz... dobrze, że jest Word:) wrogami.

Jak nie to widocznie poraz kolejny jestem w miniejszosci:D

I jeszcze coś mi wpadło do głowy .. Super-hero zawsze ma przeciwników ..można było by też zrobić \"villain\'a\" zła stronę mocy! ..

..taka jest moja propozycja, będąca pewnie wynikiem zbyt dużej denaturacji białka :D:D

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobr pomysl z super bohaterem... popieram w pelni chociaz przy rysowaniu postaci (odrecznie) sie kalecze (a co dopiero myszka)... jestem ciekawy co ludzie by powymyslali ;-D... hmm moze powstanie jakis nowy komiks...

__________________________

i inna propozycja: STRACH (temacik ten mozna zawezyc, ale moim zdaniem kiedy nie jest sprecyzowane co i jak dokladniem to istnieje szersze pole do popisu - ciekawsze i bardziej zroznicowane prace)

__________________________

no jeszcze troszke i sie okaze, ze tematow bitew sie uzbiera na caly kolejny rok ;-D...

__________________________

dopisane (komentarz do tego ponizej): dla niektorych super zloczynca moze byc super bohateram

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na propozycje następnej bitwy przyjdzie pora, narazie trwa jeszcze fotomontaż. Ale bardzo dobrze, zapisujcie pomysły bo do następnych edycji mogą być/będą przydatne. Puki co bitwa trwa a ciekawych prac coraz mniej... Czekam na Wasze dalsze propozycje, nadal mało prac wyszło poza temat plakatów filmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie prac coraz mniej ...

 

Dobra.. mialem juz nic nie robic..ale...nie wytrzymalem:)

 

\"Siostra milosierdzia na lini bojowej pod Warszawa\" (1910) Wojciech Kossak

 

Moj tytul \"Siooooostro tleeeeeeen!!!\"

:)

 

siostra.jpg

 

pozdrawiam:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel: pracka nie najgorsza ale postaraj sie (nie znam fachowego slownictwa ;-p) moze troszka przyciemnic twarz, zmniejszyc wyrazistosc konturow, i troszke \"wyprac\" kolory... a i jescze co mi nie pasuje to czubek glowy - sprawia wrazenie jakby stopniowo zanikal... popraw to i pracka bedzie naprawde cool

_________________________________

Tiger1313: prac jest coraz mniej bo prawie kazdy juz zamiscil po kilka swoich propozycji i zaczyna brakowac fajnych pomyslow - widac ze pomalu nudzi sie wklejanie geby do gotowego plakatu... moze niektorzy trzymaja jeszcze cos ciekawego i zamieszcza dopiero na samym koncu - takie taktyczne zagranie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by DruG

Moze dlatego, ze leander zasugerowal takie rozwiazanie na poczatku :P

 

Mysle, ze to nie ma wielkiego wplywu, ale tak czy inaczej na polmetku zmieniam sugestie i zachecam do popuszczenia wodzy fantazji i nieco ambitniejszych prób z tak niesamowitym narzędziem jak np. photoshop..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności