Skocz do zawartości

[inne] Porównanie 3d softów


xeav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Z artukulu wynika ze XSI ma bardzo dobre fluidy i particle... Myslalem ze jak do tej pory to jedna z wiekszych bolaczek XSI... Moglby jakis XSI'owiec to sprostowac ??

 

Poza tym zestawienie wydaje sie byc ciekawe. Mysle ze calkiem urzyteczne dla kogos kto nie moze sie zdecydowac co wybrac.

 

Dziek za post.

 

Pozdrawiam,

S3b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z XSI żyje od niedawna, ale prostuje, particle w XSI są do bani (mam nadzieję, że już niedługo), szczególnie jak przyzwyczaiło się już do nodowego particle flow'a... No chyba, że ktoś z TDT3D napisał to na podstawie prezentacji XSI7 ;P ... O fluidach się nie wypowiadam, bo nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lightwave, lightwave. Hm, już dawno chciałem się zabrac za ten soft, a teraz na pewno się skuszę.

Bardzo ciekawy artykuł mimo, że każdy pewnie znajdzie coś z czym się nie zgodzi.

 

EDIT:

Hehe, najlepsze jest "Nord America". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje z pewnym dystansem podchodzić do tego artykułu, im dalej czytam, tym więcej błędów widze... np. przy xsi fnd jest podane hair - no, a zaraz pod tym cloth - very good - xsi fnd nie ma ani hair, ani cloth, te bajery są od wersji 6.5 w xsi essentials, w w wcześniejszych tylko w adv... i nie jest to jedyny błąd. Więc poczytać można, ale nie sugerujcie się za mocno...

 

cheers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xsi fnd ma własnego clotha

No to mnie zaskoczyłeś, będę wiedział na przyszłość :)

Jak byk natomiast pisze ze xsi fnd haira nie ma.

Z hairem chodziło mi o to, że autor na pewno pisze o fnd, a nie np. essentials (które jest troszke niżej wspomniane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności