Skocz do zawartości

Render 25 fps...


Shiva

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem z renderowaniem do 25 fps. w Maxie - Render VRay.1.5. Przed stworzeniem sceny z animacją ustawiam opcje maxa na renderowanie w PAL lub castom ( tu wpisuje 25 klatek na sekundę ). Po stworzeniu sceny, puszczeniu obiektów w ruch i wreszcie pierwszego renderu

stwierdzam, że animacja nie jest płynna i widać regularne małe przeskoki.

Eksportowałem już do wszystkich możliwych formatów i kompresji ale to nic nie daje :( Obawiam się, że nie do końca poprawnie ustawiam opcje maxa aby płynnie renderował.

Bardzo proszę o info i z góry dziękuje. Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

czy jeśli odpalasz animację w maxie (nie renderując) jest płynna? jesteś pewny że problem się bierze z renderingu a nie np. z nierówno ustawionych klatek w maxie?

czy przeskoki robią się zawsze w tym samym miejscu, czy różnie?

 

próbowałeś renderować do pojedynczych klatek i łączyć dopiero potem?

 

jest też możliwe że po prostu program którym odpalasz video skacze, mam tak niekiedy jeśli jest otwarte za dużo programów na raz, szczególnie vlc media player sobie nie zawsze radzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo, bo nie mam tyle czasu na pisanie :). Jak masz liniowe kontrolery i klucze powciskasz ręcznie a potem zmienisz ich wartości, to będziesz miał ostre zmiany w animacji - skoro na preview viewportowym jest ok, to raczej nie to. W track view sobie zobacz co sie dzieje ze zmiennymi animacji na timelinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności