Skocz do zawartości

Postać 3D: Głowa człowieka


deha21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dopiero co zaczynam się bawić w grafice 3d. Dzisiaj postanowiłem się wziąć za tworzenie ludzkiej twarzy. Wcześniej zaczynałem robić samochody, low poly, wizualizacje ale niczego nie kończyłem bo mi się nie podobało :) Z tym modelem ma byc inaczej i mam nadzieję, ze mi pomożecie krytykująć (oj wiem, że będzie dużo komentarzy :)).

Póki co, jest tego mało. Narazie nie wiem jak rozpracować usta i ucho (dlatego jest ta dziura). Oczami spróbuje się zająć jutro.

Proszę o komentarze, co jest źle, co poprawić itp. Z góry dzięki

 

P.S Może na forum powinien pojawić się dział "Prace i komentarze dla początkujących" :) Bo z tego co widze to w WIPie są same bardzo dobre prace aż mi wstyd wrzucać tutaj takie badziewie :P

 

perspdi6.th.jpg

 

frontsw0.th.jpg

 

sidelg2.th.jpg

 

siatkaey8.th.jpg

 

siatkasmoothyk9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Front twarzy jako tako ,profil po prostu źle.

Jeśli poprowadzisz od szczytu i dołu nosa dwie proste linie w kierunku tyłu głowy to pomiędzy nimi mniej więcej powinno być ucho,przy tak gęstej siatce trudno je będzie tam zamontować,linia szczęki pod zbyt ostrym kątem z reguły łagodnie zakręca w kierunku ucha. Czoło i kształt czaszki też do poprawy.Bez referki chyba szydełkujesz ten model :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj mylisz się, z referką :P Ale poprostu jestem dupa i nie umiem :)

Więc najlepiej byłoby usunąć wszystko oprócz twarzy i poprawić tam szczękę? Czy całą głowę od nowa? :P

Tak na marginesie, macie moze jakieś dobre referki? Fajnie byłoby gdyby miały rozrysowaną siatkę to wiedziałbym jak mniej wiecej ją rozmieszczać bo tutaj to zrobiłem techniką "na chybił trafił" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności