Skocz do zawartości

Kupno Maya Complete


ckris

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie wątku, chce zakupić Maye, z tego tytułu wysłałem maila do jednego z Polskich sprzedawców z zapytaniem o różnice cenowe (w US ok 1900$ w PL prawie 10000zł). Odpowiedź zawierała frazę o niemożności użytkowania wersji zakupionej w Stanach na terytorium Europy, z tytułu licencji.

Czy jestem skazany na zakup w rodzimym kraju ?

Co Zbrushem ?

Istnieje podobna sytuacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No Pixologic ma nieporównanie elastyczniejszą ofertę, nawet strona ich sklepu jest przyjaźniejsza.

W każdym bądź razie z tego co sie zdążyłem zorientować w UK najbardziej sie opłaca zakupić (ok 7400zł), kilka stówek można zaoszczędzić wybierając się do Berlina; no nic Euro robi swoje.

Wysłałem zapytanie do Autodesku.pl, ale wątpie w jakąkolwiek odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie produkty Autodeska mają licencję z podziałem na regiony i teoretycznie nie można używać ich produktów zakupionych w USA w Europie. Napisałem "teoretycznie", ponieważ jest pewien "myk". Istnieje coś takiego jak GEOTRANSFER i jest możliwość przeniesienia amerykańskiej licencji do europejskiej bazy EMEA (autodesk posiada bazę seriali, jeśli numer Twojego softu nie znajduje się w niej to zazwyczaj jest właśnie z innego regionu). Dowiedziałem się o tym po zakupie Autodesk Combustion na ebay.com. Przy próbie aktywacji otrzymałem komunikat, że jest to nie możliwe i zostałem poproszony o wypełnienie ankiety w celu kontaku. Następnego dnia skontaktowała się ze mną miła pani z polskiego Autodesk'a i pokierowała moją sprawą prawie do końca (niesamowita obsługa). Sprawa utknęła na tym, że mój soft był NFR (not for resale) i z tego powodu nie udało się go zarejestrować/aktywować.

Geotransfer może wiązać się z opłatą, której niestety nie znam ale podobno jest symboliczna. Warto skontaktować się z Autodeskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności