Skocz do zawartości

scena 3d - moje wnetrza


thomas.w

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

che che... żartowalem ;)

___

Najbardziej podoba mi sie 2.

Pracka 5 calkiem fajna, może te \"liście\" na pierwszym planie troszke psuja, chociaż gdyby mialy troszke wiecej poligonków to może bylyby atutem pracy...

Szczerze mówiac wydaje mi sie ze żadna pracka niejest tak do konca skonczona... nad kazda mozna by jeszcze popracowac, może warto...

POZDRAWIAM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wezme to pod uwage nie kozystalem z zadnych pluginow bo mowiac szczeze niewiem z czym to sie je tak naprawde to jestem samoukiem i ucze sie na bledach a jak narazie to szukam jakiejs DOBREJ szkoly ktora mnie nauczy co i jak niewiem czy cos takiego w ogole jest ale bede szukal a co do piwa no to masz to jak w banku moze jak kiedys bede w krakowie to dam ci znac to sie wtedy odwdziecze i wymienimy poglady a tak na marginesie to jak ty sie uczysz z czego kozystasz czy tylko tutoriale pluginy i ksiazki? dzieki ci jeszcze raz za pomoc i zycze ci wielkich sukcesow i takich tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heehe stary wedlug mnie to tutaj wrzyscy sa samołukami:) nieczekaj az ktos Cie czegos nauczy musiasz sam zauwazac swoje bledy. Jestem pewien ze napewno je dostrzegasz albo przynajmniej je w przyszlosci dostrzezesz. Takze milej walki kamracie:)) pozdr.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podoba się pracka 3. Z tych wszystkich chyba wyszła ci najlepiej. Przydały by się tu troszke inne tekstury. Nie tylko te standardowe z maxa. Pozatym jeśli już nie masz dostępu do pluginów to mógłbyś zasumulować GI przez ustawienie świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na tyle czekania to bardzo sie rozczarowalem tym, co zobaczylem. No \"dwojka\" wyglada jeszcze najciekawiej ze wszystkich - prostota i prostokreslnosc... Najwiekszym mankamentem sa jak juz napisal WIERZBA - textury oraz \"solidy\" jak szklo i metal!, a takze braki w znajomosci podstaw konstrukcji modeli siatkowych - atrybuty takie jak wygladzanie !!!

Ale podsumowujac widac, ze prace sa wykonane z duzym zacieciem - widac ze autor stara sie i ma ochote dalej uczyc sie i stawac sie coraz lepszym - to mi sie podoba. Staraj sie jak najwiecej obserwowac otoczenie, przedmioty, materialy, oswietlenie, zjawiska fizyczne itp. - obserwacja przy wizualizacjach jest bardzo potrzebna.

Powodzenia zycze wiec! :)

 

pozdro

Marek

 

P.S.

Jak mozna sobie nie poradzic z zalaczeniem obrazkow do tematu!!!! No chyba ze to z nerwów i stresu jesli to Twoje zareczyny byly... wtedy jestes usprawiedliwiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności