Skocz do zawartości

Finished 2D: Indiana Jones


tymko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie rozumiem, o co chodzi - "lewe oko fota - jesli i nie cała reszta"

żadnej foty nie było, zastosowałem się do Waszych zarzutów że paintoverowe mazianie jest be więc rysowałem z referki tak jak chcieliście czyli dwa okna - w jednym refka i drugim rysunek. Po jakimś czasie okazało się że coś źle zrobiłem, za bardo przechyliłem głowę i zmieniły się proporcje więc rysowałem już bez referki na wyczucie czyli z wyobraźni i stąd to nietrafione oko. Niestety bardzo odbiegłem od referki przez co może jest mniej podobny.

Palec był również rysowany z referki, cala reszta to wyobraźnia.

 

w wipie jest refka i poszczególne etapy

 

o hindus zmienił nika - i to On mnie tak zaatakował no nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o hindus zmienił nika - i to On mnie tak zaatakował no nie...

 

Nie chciałem Tymko zebys to odebrał jako atak - poprostu to takie pierwsze spostrzeżenie ze to paintover - gdzie ja wcale nie uwazam ze ta technika nie jest forma sztuki.

 

Teraz rozumiem dlaczego tak to odebrałem (ze to P-O). W takim razie mogłes mirrornąc jego prawe oko (bardziej udane) i przeróbke walnąc.

 

Nie żyw do mnie urazu :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dodanie temu obrazkowi wiecej klimatu, czy tego czegos to już naprawdę detale, ja sie 5min pobawiłam i wyszło mi tak (że se pozwolę;P ):

 

ford1xs6.jpg ford2ll5.jpg

 

bardzo Cię przepraszam Tymko,że mi się Twój podpis rozmył, poprostu zapomniałam wytrzeć gumeczką rozmycia, przed spłaszczeniem...

mam nadzieje,że nie obrazisz sie za tą prezentacę, chodzi tylko o wskazanie faktu iż jest to już znakomita kanwa do efektownego dopieszczenia, wystarczy pare minutek;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki purple, zrobiłem kilka wersji kolorystycznych i nie wiem czemu wybrałem akurat tą co pokazałem, ta którą Ty pokazałaś jest całkiem fajna i to rozmycie w niektórych miejscach dobrze robi. Poprawki zrobię, tylko niech odpocznę od niej kilka dni.

 

 

spoko hindus, i tak Cię lubię bo nauczyłem się wiele od Ciebie (Maxwellka)

a co do tej ilustracji to niczego nie mirrorowałem ani nie paintoverowałem, ani nie używałem gotowych fotek. Rysowałem to co widziałem a że coś źle widziałem to wyszedł niepodobny ale będę poprawiał za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności