Skocz do zawartości

Postać 3D: Amon i przyjaciele


Paszczak1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dziekuje wszystkim za mile slowa i zainteresowanie ;)

 

polon: zrobilem to na starym sprzecie. AMD 3500+ z 2gb ramu. Jesli idzie o ZB to nie mialo to znaczenia zbyt wielkiego. Moglem miec 10 rdzeni i 10 gb ramu a i tak by zb kleczal dlatego ze doszedlem do maksymalnych mozliwosc tego softu. Byla to momentami orka nieslychana bo zb 2.0 przy takich kawalkach kolo 5 mln jest juz bardzo kaprysny :). Wersja 3.1 to juz inna bajka ale narazie nic konkretnego nie zrobilem na niej poza testami i ogolna zabawa. Piknie sie ja prowadzi :). Mam troszke pomyslow i napewno bede cos pokazywal za jakis czas. Chcialbym tez dodac do grafiki moja druga pasje a mianowicie muzyke. Mam nadzieje, ze uda mi sie w koncu polaczyc te dwie dziedziny. Ale to raczej nie w tym roku...Jesli idzie o rendering to to byl juz lekki koszmarek...Wszystko kleczalo i przez to nie dalem rady zrobic tego lepiej. To byl jeden wielki kompromis. Triku ucierpial na tym tez mocno bo animowaj w ciemno na midresie bez displacementu, shaderow i oswietlenia. Po prostu wszystko od niemal jednego strzalu.

Na dniach przesiade sie na cos mocniejszego. Mam nadzieje ze jedyna meczaca mnie rzecz w grafice, a mianowicie czekanie, zostanie mocno zminimalizowana :).

 

rakhi: cieszy mnie, ze byczek tez znalaz zainteresowanie. z tego co pamietam to byl to tez ulubieniec Bartka :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności