Jump to content
Paszczak1

Postać 3D: Amon i przyjaciele

Recommended Posts

Nic tylko gratulowac, modele świetne, szczególnie ten ostatni przypadł mi do gustu :)

Dziekuje wszystkim za mile slowa. Ciesze sie, ze prace wam leza.

Pionier: Zarumienilem sie ;). Musze cie kiedys scignac na gg bo dawnooo nie gadalismy.

Gotham: haha paradoksalnie zeby zaczac robic rzeczy z ktorych jestem zadowolony musialem odejsc z pcfu :).

cieszy mnie, ze ci sie czesc podoba bo zawsze byles wymagajacym obserwatorem.

RK: Tak - swiadom jestem niedociagniec rendera. Jednak stiwerdzilismy z Michalem ze przydal by sie jakis renderek do kolekcji.Michal myknal w jeden wieczor model tla i texturki a ja w drugi podmalowalem takiego renderka. Fast and Furious. Mielismy na to tylko 2 wieczory wiec jestem zadowolony z efektu. Nastepne rzeczy beda bardziej dopracowane w dziedzinach ktore teraz potraktowalismy po macoszemu (textury, swiatla, rendering itd). A skoro o tym mowa to..

Tomala: 70 mln to calosc ale rozbilem go na czesci i robilem po kawalkach. Pozatym to nie byla kwestia kompa. Zb 2 ma swoje limity. 5.5 mln to jest realny limit tego softu. Z tego co pamietam bierze tylko 1 gb z ramu bez wzgledu na to ile go masz. Proc dopala ale nie az tak. Grafa nie robi roznicy-mam quadro a moglbym miec gf serie np4. zb3ka to juz inna jazda, jednak te obiekty maja z pol roku i wiecej (z roznych wzgledow przeciagnela sie "publikacja") i wszystko powstalo w 2ce.

Pierwotnym targetem Lorda bylo zrobienie kozackiego modelu do gry na Uengine. Max polycount jednego z kawalkow to 4mln wiec juz sie robi przyjemniej. Zrobienie screenow HP przestalo byc problemem po wyjsciu zb 3. Subtoole uratowaly mnie przed displacementem czy innym normalem :).

Reasumujac - lubie dlubac :).

Nielot007:

"modeliki wyczepiste a tym--> http://www.handmadepixel.com/images/.../Culturist.jpg mnie normalnie zabiles !!"

dzieki. pracka stara bo ma ponad 2 lata ale mam do niej sentyment :).

jesli idzie o siatki to prosze cie bardzo:

ladne paszczak ladne wreszcie to urodziles bo myslalem ze trzeba ci bedzie sila brzucha rozcinac, bigup i nie pij duzo :P

heheh to teraz juz wiem co robiles zamiast sie isc z nami upodlic:)

dales rade,

pozdro

Witam wszystkich oglądających i komentujących.

To jest Mój pierwszy post tutaj ale zanosi się, że nie ostatni :D Jako, że przyczyniłem się po części do powstania tych prac niech i mnie będzie wolno podziękować za wszystkie komentarze. Paweł powiedział już właściwie wszystko. Ze swojej strony dodam, że jestem mile zaskoczony tak pozytywnym odzewem i nie spodziewałem się, że prace będą sie aż tak podobać. Mnie już się tak opatrzyły, że ciężko było mi spojrzeć na nie świeżym okiem. O ich ocenianiu nawet nie wspomnę :) Wystawiliśmy też pierwszy render na cgtalku i jak na razie jest chyba całkiem nieźle (cztery gwiazdki). Zapraszam na naszą stronę.

Pozdrawiam

Michał Libiszewski - saso

Hoho. Daja rade pracki. Rozgladacie sie tym za robota tylko w grach czy ogolnie w branzy 3D ? Ile czasu schodzi przecietnie na model?

salut

Dziadek Stal

dzieki panowie ;)

Morbid Karbid: cos w tym jest ale chcialem aby portfolio bylo zroznicowane. Chcialem zeby byl przyklad realizmu, fantasy, anatomii i mechaniki.

Cieszy mnie to, ze obiekty te nie wydaja ci sie groteskowe- jest tak jak piszesz- latwo o takie przegiecie i zrobienie z czegos co jest straszne czegos smiesznego. Tworzac zwlaszcza Lorda mialem takie odczucie, ze bardzo balansuje na granicy "poznego rokokoko". Jednak z opini ludzi wynika, ze udalo sie trafic w sedno tej postaci i pokazac ze jest to przerazajaca persona.

Wydaje mi sie ze wlasnie to jest najtrudniejsza strona modelowania organicznego. Tchnienie zycia w model. Ucze sie tego juz kilka lat :).

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy