Skocz do zawartości

Pojazd 3D: mazda RX8


DiO

Rekomendowane odpowiedzi

heja , robilem radosnie pewnego tutoriala pokazujacego jak zrobic mazde rx 8 i niestety nie jest on zbyt obszerny...efekt widac i mam problem bo nie wiem co zrobic dalej tzn jak mam go oteksturowac? jak sie zabrac za lakier i felgi?...moze jakas podpowiedz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Może nie tak ostro jak pecet... ale zgodzę się z Malkavem poprostowałbym ten modelik zanim zaczniesz "materiałować" :-)

Tutków na sieci jest dość sporo, także powinieneś sobie jakoś poradzic.

Powodzenia!

 

jak to ma być rx8 to ja bym to najpierw do niej upodobnił :P bo jej nie przypomina, jak na pierwszy raz to nie jest źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bym wam dorzucil siatke,byscie mogli wtedy powiedz dokladniej co jest nie tak ale...nie wiem gdzie jest ta opcja w renderingu :P drzwi trzeba poprawiec na 100% -wiem ,co do robienia modelu od nowa...zapewne macie racje ale ja chyba za leniwy jestem na to i chcialbym go poprostu juz jakos w miare dokonczyc .dzieki za komentarze ,czekam na wiecej :) (no i jak wlaczyc ta siatke w renderingu...?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężki model jak na początkującego nawet jeśli jest z tutkiem

dawaj więcej chamferów bo bez tego wygląda jak z plasteliny

drzwi do wymiany przedni zderzak do "mocnej" poprawy nie wiem jak tył

ogólnie model jak na pierwszy to nawet nawet - mój nie był lepszy ]:>

 

Pracuj nad nim i Powodzenia ;]

ps. pokaz siatke to będzie można sie więcej dowiedzieć a tym samym pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo Norwag za ukierunkowanie :) nie wiem ,czy mimo wszystko nie zaczac go od nowa bo....moze wyda wam sie to smieszne ale...dopiero wczoraj przeczytalem tutka jak "ladnie" umiescic blueprinty :P....no i moje niestety tak ladnie nie sa i kilka rzeczy moze sie troszeczke niezgadzac...z innej strony to jest to moj pierwszy modelik i nie wiem czy by mi sie chcialo zabierac za niego od nowa od podstaw.postaram sie jeszcze cos nad nim dzisiaj wieczorkiem wymodzic - dodac wiecej chamferow jak Norwag doradzil bo niema ich tam rzeczywiscie za wiele ...i dam dzisiaj siatke wieczorkiem,pozdrawiam i dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie,A wiec wziolem sie za poprawianie ,troche przednie nadkole i zderzak ,dodalem wiecej chamferow...zreszta zobaczcie i ocencie czy w dobrym kierunku to idzie :) daje siatke (ale tylko przodu bo tyl narazie wyglada masakrycznie:/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany nie wiedziałem, że jest aż tak żle :-(

Zamiast prostować tą siatkę, chyba faktycznie prościej i szybciej byłoby zrobić model od nowa. Wokół lamp zdecydowanie za dużo poprawiania.

Ale maskę możesz zostawić :)

Życzę powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm moim zdaniem powinien to byc samochodzik takiej starszej generacji

polecam zaopatrzyć sie w te pozycje: Videotutorial 3Ds Max Modeling tutorials series vol. 1 Car4ever

jest to videotutek dotyczący mustanga 69' wraz z plikami zawierającymi blueprinty jak i poszczególne części modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na poczatek to hmmm... moze gallardo, murciealgo, lancia delta, enzo, range rover 91' lub tez polski polonez:) nie maja zbyt wiele kraglosci a skoro to ma byc twoj pierwszy lepszy model to mysle ze wlasnie ktorys z tych modeli ma to byc lub rob taki ktory naprawde ci sie podoba. zgromadz jak najwiecej zdjec danego modelu z jak najwieksza iloscia szczegolow i w jak najwiekszej rozdzialce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się nie znam, ale jak dla mnie Murcielago nie było takie trudne, więc polecam. O wiele więcej problemów sprawiają mi moje koncepty :-)))

Rozumię, że popieracie polski przemysł motoryzacyjny, ale nie popadajmy w skrajności. Polecam Ci również Fiata 500, którego co ważne obszerny tutek jest chyba na 3dtotal.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności