Skocz do zawartości

[architektura] WATER HOTEL - hotel na wodzie /praca dyplomowa/


pioootras

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

floo: Rozumiem, że chodzi Ci o rzuty i przekrój - tak też moje. Jest to mój projekt dyplomowy, który w całości zamknął się w 2 miesiącach (więcej czasu nie było :P)

 

siwy: Faktycznie "barierek" prawie nie widać, ale właśnie takie było założenie. Początkowo miało ich nie być, ale pewnie nie przeszłoby :P

 

toma: Tak to ma pływać. Nie jest na stałe posadowione w gruncie tylko przycumowane (jak barka - to było inspiracją) dlatego nie ma fundamentów. A żelbetowa konstrukcja jak najbardziej (siatkobeton). Tu masz przykład:

http://www.sail-ho.pl/archiwum/kulinski/2000/siatkobeton.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PT82: Też mi się ta azjatka podoba i chętnie sam bym ją zatrudnił jako pomoc domową :P Możesz napisać, że projekt Ci się nie podoba, nic się nie stanie, nie każdemu musi się podobać :P

 

Zbychowaty: Woda jest poprostu wyrenderowana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zer0: Jeśli chodzi o toaletę na piętrze to nie jest to wymagane (jeżeli liczba osób przebywających na danej kondygnacji - personelu - nie przekracza 10, dopuszcza się umieszczenie ustępu na najbliższej, wyższej lub niższej kondygnacji). A co do pomysłu to faktycznie w Holandii można spotkać wiele tego typu obiektów

 

bartasm: Faktycznie kiedyś był krótki artykuł na temat tego hotelu. A co do reszty rysunków to raczej nie będę ich tu zamieszczał (chodziło mi raczej o pokazanie poglądowe tego projektu, a uważam że to wystarczy).

 

Pasio: Też ubolewam nad tym osiedlem, że w ogóle takie coś powstało w tym miejscu, ale co zrobić. A jeśli chodzi o Politechnikę Krakowską to pewnie dlatego, że dyplom ten został wysłany na Architekturę Betonową (choć zastosowanie betonu było dość nietypowe :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności