Skocz do zawartości

Ośrodek Sportowy


legoludek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmm..pierwsze co rzuca mi sie w oczy to brak pochylni jakiejkolwiek przy schodach...w obiekcie tego typu mysle ze wypadaloby o tym pomyslec..bufet nie ma zadnego zaplecza...chyba ze sie myle..i jest nim to pomieszczenie obok...strasznie duzo powierzchni biurowych..ale moz jest taka potrzeba..w sumie nie wiem..przebieralnie i inne pierodly pewnie sa pochowane na kondygnacji 0 i pewnie ich tu nie widac..fajnie jakbys wrzucil rysunki, moznaby dokladnie zobaczyc co i jak z czym dziala...

 

z fajnych rzeczy podoba mi sie, ze tworzysz wewnetrzny dziedziniec..ktory jest otwarty jak mniemam przez caly czas dla kazdego..i umozliwia podglądanie tego co dzieje sie w srodku..przynajmniej w czesci rekreacyjnej budynku :)..sama architektura to juz rzecz gustu...mysle ze przy dobrym rozwiazaniu detalu byloby ciekawie..ale wiadomo projekt studencki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze. Juz teraz widze ze niedostatecznie pokazane sa relacje z otoczeniem i w ogole kilka jest niedorobek. Ogólnie cały zespół jest ulokowany między główną arterią drogową Trójmiasta a torami szybkiej kolei miejskiej (w pewnej odległości). Po tej samej stronie gdzie są tory planowana jest w przyszłości kolejna arteria drogowa. Stąd w projekcie odgrodzenie się od zewnątrz i otwarty dziedziniec wewnątrz. To jeszcze garsc obrazkow:

 

sytuacjasytuacjarq8.jpg

 

parter

parterxz8.jpg

 

pietro

pietrobv9.jpg

 

i dwie perspektywki

dwuteownikirm6nb6.jpg

 

wnetrzexi6zf4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności