Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Mazda 6 Sport


xMark

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

nareszcie zaczolem swoje 3 autko - Mazda 6 Sport. mam zamiar dokonczyc je tak jak trzeba wiec bede was prosil o rady:D. i oto pierwsza prosba. na obrazkach zaznaczylem linie i nie wiem jak zrobic aby byly bardziej widoczne, bardziej kanciaste. probowalem chamferem ale za bardzo kanciasto wtedy wychodzi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no kolejny updejtk tylko achh te renderki wogole mi nie wychodza :(

jeszcze sie cos sknocilo. czy moze mi ktos powiedziec co to ejst?? te kolorwe kropki. robie dokladnie tak samo jak poprzednie renderki a wystakuje mi cos takiego.

hmm ja to mysle ze to przez te reflektory bo sa zrobione z raytrace( z tutka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. sciagnolem sobie te materilay co mi podeslales sikham i dalej nic nie wychodzi. hmm moze ktos moglby mi podeslac jakas swoja prace to bym oblukal co gdzie jak staoi jakie otoczenie i jak te materialy sa zrobione. wtedy bym sie szybciej nauczyl. sa jacys chetni??:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no uzywalem scanlina przy ostanich renderach. teraz uzywalem v-raya i jest lepiej :D tylko nie bardzo moge mi pasuja te odblaski, a to wina otoczenia pewnie. czego uzywac do backgrounda?? bo ja daje gradient ramp.

jest jeszcze troche bugow, ale wszsytko sie poprawi. jeszcze felgi i wnetrze zrobie wiec to nie sa ostateczne rendery :D

 

mazda21.jpg

 

mazda22.jpg

 

mazda23.jpg

 

mazda24.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności