Skocz do zawartości

Obiekt 3D: świecznik na tea light


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Prosty, ale ładny model. Nad renderami mogłeś troszkę dłużej posiedzieć. Płomień swiecy ładnie wyszedł (render czy post?), ale parafina już tragicznie ;) Jej styk ze ściankami podgrzewacza wygląda bardzo nienaturalnie (szczególnie podczas palenia).

Ogólnie plusik.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś ostro walczyłem z ogniem ... w maxie .... znaczy nad animacją fają ... zeby rączki i płomyki miała :) .... twoj jest naprawde ładny ... opatentuj kształt bo ci go ktoś gwizdnie :) fajny ... a moze by to rozwinąć do jakiegoś kominka zapachowego ??? czy czgoś takiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogień jest oczywiście dodany w pejntbraszu :). Modelować go w 3d byłoby raczej... hmm... niemądre. Co do wosku to rzeczywiście wiele mu brakuje, pierwsza moja walka z sss, jeden dzień straciłem na próby zrobienia tego materiałem physical sss, efekt był tylko gorszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co konkretnie z metalem nie tak? Trochę go rysowałem w pejntbraszu, bo w ogóle wyszło jakieś odbicie niewiadomego pochodzenia na środku.

Aha, a do wosku użyłem właśnie sss fast. Pewnie też kwesta wprawy, bo nie mam za bardzo pojęcia jak ten materiał ustawić. Poza tym oświetlenie na wersji dziennej to ok 40000 cd, na nocnej 5-10 cd. Materiał ten sam na obu, może dlatego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności