Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Ford Mustang 1965 Customized


Gość WebSky

Rekomendowane odpowiedzi

Zmienilem rendering, na moze troche lepszy ;)

Od teraz nie bede pokazywal renderow samochodu dopuki nie skoncze reszte modeli.

 

Mam pytanie, czy jest moze jakis plugin albo script do max 9 albo 2008, ktorym moge zmieniac nazwy wielu modeli na raz. Mam tu troche niepozadek, a standardowy Rename Objects z maxa jest troche do bani bo zmienia nazwe jednego medelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zmienianie obrazków do których są już komentarze jest trochę nie fair ale trudno, teraz juz nic nie zmieniaj bo wyjdzie jeszcze większe nieporozumienie.

Teraz jest całkiem nieźle al chyba chamfery są za duże przy drzwiach, tak poza tym to bardzo pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio zmienie, ale jak narazie nie mam pomyslu.

Moze jakis hangar, albo garaz, lub salon?

Jak myslicie, co bedzie pasowac?

 

A co do lakieru to jeszcze popracuje nad nim, ten zrobilem na szybko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

Zabralem sie teraz za robienie sceny, znalazlem kilka fotek w internecie no i postanowilem zrobic garaz podziemny. Mam nadzieje ze sie wam spodoba ;)

 

garage.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodalem kilka innych swiatel Photometric, ale jak widac nie ma duzych zmian jedynie trzecia lampa patrzac od lewej, jest troche slabsza w odbiciu.

Nie wiem dlaczego jest taki efekt, moze ktos z was wie?

garage3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

garage6.jpg

 

 

Zrobilem maly test ze swiatlami Photometric, po prawej jak widac wylaczylem specular i teraz odbija sie tylko VrayLightMtl czyli swietlowki.

Po lewej jest wlaczony Specular, ale jest jakis dziwny nie pasuje do zrodla swiatla powinien byc podluzny, rozchodzic sie na boki.

Sam juz nie wiem ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly update!

tire.jpg

 

garage7.jpg

 

 

Nie zwracajcie uwage na plamki, ktore sa na lakierze, poprostu nie chcialo mi sie lepiej zrenderowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rozpiske materialu spróbuje zaadaptowac to do mentala ciekaw jestem co wypełznie.

co do tej sceny jest za czysto i za sterylnie i ten beton na podlodze jakis tez sztuczny dawno nie palilem gum w parkingu markecim nie wiem co z tego powodu ale nie lezy mi cos. Najlepiej fote strzelic i ponasladowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności