Skocz do zawartości

Teczka 2D: Paster03


Paster03

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dwa grzechy :D

- nie pokazuj starych prac, jeśli teraz rysujesz lepiej, a jest to możliwe :)

- rysuj swoje rzeczy, nie postaci, potwory które każdy zna. Tymbardziej że mogą one być skopiowane z istniejących ilustracji...

 

Alien wyszedł pięknie, ale przydałaby się korekcja na kompie, no i chyba skopiowany? Widoczek dość fajny, reszta - nie podoba mi się, niech się jakiś miłośnik takich mediów wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom Alienek zapewne z tego http://tapety.komrel.net/albums/userpics/fi/normal_alien_1024.jpg

ale moze zeby bylo oryginalniej zrob takiego alfa :D

avp.jpg

 

ogolem alieny i predki sa zajefajne ale mozna je troche zmodyfikowac(co na pewno wyjdzie na dobre) po swojemu zeby bylo ciekawiej-troche innowacji w takich sytuacjach nigdy za wiele :P np predatorowi zrobic inna maske itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze,

Ogólnie staram się realizować własne pomysły, ale jak znajdę jakąś znaną postać, która mi się podoba to czasami nie nogę sie oprzeć...:)

Jak na razie wrzucam dwa nowe speed'y, zrobione rano przed szkołą, ale przez weekend postaram się zrobić coś większego. Ogólnie za wiele czasu nie mam

więc większość to speed'y :)

 

 

skanuj0026ji2.jpg

 

 

skanuj0011vq2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

fajno fajno ale IMO troche glebi brakuje no i kontrastu :) troche mnie blur tez denerwuje :p poproboj moze uzyskac w miare realistyczny snieg zanim wstawisz ten padajacy, posluguj sie troche referkami napewo pomoga, no i przy takiej sniezycy krawedzie by nie byly tak widoczne :)

 

ps. widze ze z mojego regionu jestes xD ;?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rzeczywiście w końcu ktoś z okolicy ;)

 

Wiem, że krawędzie nie powinny być tak widoczne, ale miałem tylko 90 min. i musiałem jakoś na szybko "zmiękczyć" kształty w oddali - stąd blur.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racji to masz trochę ^^ przez chmury chciałem spotęgować napięcie towarzyszące zbliżającej się walce, ale rzeczywiście trochę przesadziłem. A lewe skrzydło jest w mniej więcej takiej pozycji jak prawe, tylko zbytnio je przegiąłem. Ale przyjmijmy, że to nie pierwsza walka tego smoka i miał prawo (a nawet lewo) je sobie gdzieś złamać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie trochę namazać czerwonym po Twoim ołówku, wg. mnie tak to skrzydło powinno -mniej więcej- wyglądać, jeżeli ma mieć ustawienie takie samo jak drugie.

 

12071386952553.jpg

 

...PS. widzę że na chwile dałes spokój z ,,Gears of War'owym" projektem, tak jak ja odpoczywam od swojego dresa :P hehe...

 

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra poprawka, troszkę bym je jeszcze zmienił, ale w ogólnym zarysie tak jest ok.

 

Za długo siedziałem nad "Gears of War'owym" projektem i już nie widziałem co jest źle, co może zostać, wszystko mi się zlewało. Muszę trochę od niego odpocząć, myślę, że na weekend wrócę do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przerwie w malowaniu rycerza postanowiłem poćwiczyć anatomię, bo jakby nie patrzeć to w końcu podstawa ^^ Dorwałem więc jakieś książki, poszperałem w necie i jazda przy pomocy referek ;) Dzisiaj part 1, ale postaram się dość często wrzucać nowe ćwiczenia ^^

 

anatomycopyqv3.th.jpg

 

URL%5D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem fajnie idą te ćwiczonka, ale nie rysuj ich tabletem, strasznie sztywny jest, do tego nie bądź tak oszczędny w kreskach, marz ile popadnie, nie ma złych linii :D to tełko dodałeś tak dla zmyłki? bo fajnie gubią się w nim niedoskonałości :P tylko po co? :)

 

btw lepiej poświęcić uwagę jednej części ciała, niż rysować wszystko i nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przez wakacje nie za dużo czasu było na rysowanie, ale teraz można się poważnie za to znów zabrać.

Na początek skończony rycerz w wersji zwykłej i b/w.

 

medievalknight2copyfiltbw5.jpg

 

 

medievalknight2copyblacae7.jpg

 

 

I ćwiczenia anatomii, jak Szalony radził ołówkiem, na razie dłonie i ramiona, a kolejnych kilka wrzucę może pojutrze. Oczywiście trochę wzmocniony kontrast żeby wszystko było wyraźniejsze.

 

skanuj00073lp6.jpg

 

 

armss3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adry1.jpg

 

Wprowadziłem kilka poprawek, trochę jeszcze podmalowałem i postanawiam to zostawić tak jak jest. Ogólnie z pracy jestem zadowolony i co prawda można by to dalej ciągnąć, ale jak to Farvus mówił oświetlenie jest nie za dobre, niewiele ono pokazuje więc jak z takim zacząłem malować to z takim skończyłem, a przy następnej pracy postaram się wybrać zdjęcie z dennym oświetleniem i zrobić własne od podstaw żeby pokazać wiecej formy.

A póki co komentujcie to co jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie co tu komentować, skoro do głównych grzechów przyznałeś sie sam ;) Jest płaaasko, ale to wina światła, jak napisałeś. I wydaje mi się, że na szyi dzieje się coś niepokojącego. I nie wiem jak to powiedzieć, ale praca wydaje sie strasznie "wupucowana", jakby trochę wymęczona, przez to traci na atrakcyjności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dobrze to ująłeś, bo pomijając światło, patrzenie na speedpaint'y DaroZ'a, Farvus'a i innych tego typu gości ;) sprawia mi dużo więcej przyjemności niż ten mój portrecik. Pewnie dlatego, że starałem się go jak najbardziej dopieścić, żeby kolory gładko przechodziły itd., a przez to pracka jest właściwie dobra, ale bez charakteru, a takie luźnie pociągniecia pędzla dodają rysunkowi jakiegoś uroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - martwa natura. A może coś umieścisz w wątku "domowe przedszkole" ? Im więcej tam będzie prac, tym większa szansa, że jakoś się to rozrusza i ktoś znający się na rzeczy zlituje się i napisze parę rzeczowych komentarzy - nad czym pracować i co poprawić w szczególności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności