Skocz do zawartości

POJAZD 3D - Cinquecento (po stłuczce)


Aki_MG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

update, niestety nie ma tu globalnych zmian, ale usunąłem kilka nierówności (tych z przodu) narobiłem kilka nowych i próbowałem zrobić lakier... hehe narazie lipa, ale mam nadzieje że to sie zmieni... Oceniajcie

new11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem temat, ponieważ uważam, że nie potrafię naprawić tych wszystkich nierówności :/ a nie mam zamiaru robić 3 raz tego samego modelu...

Aczkolwiek model napewno jest \"prostszy\" (cały czas go w miare swoich możliwości wyrównuje) nish na początku

Kolejny apdejt:

 

new12.jpg

 

Wiem, że lipa, ale następny model będzie lepszy :) (mam nadzieje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a jak mam zrobić podwozie do tego samochodu? Może być zwykłe, płaskie? czy może zostawić bez (dla wyjaśnienia to ma być model \"nisko budżetowy\" taki jak na pierwszy raz, czyli nie musi być wcale idealny, ot żeby sie naumieć :P)

 

I jeszcze jedno... a mianowicie jak moge wyciąć wloty powietrza (między szybą i maską... myśle że wiecie ocb) bo jak biore boolean to mi syfy wychodzą... Czy jest na to jakiś inny sposób nish boolean lub cięcie siatki?

 

don_filippo: wszystko w swoim czasie :) Zrozum... narazie nie chcę sie załamać... a jak będzie brzydko wyglądał to zostawie tylko połówke

 

pozdr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

egon:

niestety nie zgodzę się z Tobą. Dla mnie to on wcale nie jest ładny. Przykro mi :(

 

Aki:

Coś ci chyba jeszcze nie pasuje przy masce (ta krawędź chyba nie jest aż tak ostra) i o góry przy drzwiach. Na pewno wiesz o co chodzi. I jeszcze jedno. Jeśli już miałbyś zostawić tylko połówkę, to ciekawe w jakiej scenie być ją ustawił, bo ja jeszcze chyba takiej sceny nie widziałem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

egon14: dzieki, ale zgadzam sie z Fafex\'em -> ten model to nie jest ładny... to istny syf! Ale coż każdy kiedyś zaczynał

 

Fafex: nic jush nie będę poprawiał... samochód jest po stłuczce i niestyty był klepany domowymi sposobami... Zresztą i tak jeździ nim kobieta to zaraz znowu będą kolejne wgniecenia i zadrabania :D (joke) Mam zamiar skończyć te autko w takim stanie jaki jest (no może ciut po poprawiam) i ewentualnie zacząć nowe...

pozdr

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też walczyłem z \"bucikiem ortopedycznym\" kiedyś. Wcale nie jest łatwy - sporo go poszlachtowałem, żeby wyszły jako taki kanty.

 

 

cienias2.jpg

 

Wyszlo wzglednie, ale przod troche za niski. Odstawilem go na kiedy indziej.

Ale ty sie nie poddawaj - na czymś sie trzeba nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Aki_MG ale muszę to tu napisać

 

Egon14 : Bardzo ładnie cię proszę po raz któryś tam:

Popraw tego cholernego avatara. Jest za duży i za dużo zajmuje. Poza tym jest takie coś jak regulamin. Radzę go czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności