Skocz do zawartości

Darmowy kuzyn 3d maxa?


deha21

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś gdy rozglądałem się z jakimś darmowym programem do grafiki 3d, ktoś na forum blendera mówił o alternatywie dla 3d maxa. Nie pamiętam niestety nazwy programu. Miał podobne menu, wygląd itp. - mówili że jest prawie jak max tylko że obcięty ale przede wszystkim jest darmowy.

Być może to jakiś program Autodesk skoro prawie taki jak Max ale szukałem na ich stronie i nic takiego nie znalazłem.

Może ktoś wie o jaki pogram chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

serwus :)

moziwe , że mowisz o Gmax. to taki okrojony max , darmowy, do robienia gierek. Z innym formatem plikó niż max. Generalnie, chyba sie okazał niezłym niewypałem i od dawna nie słyszalem o nim. mysle ze sie z niego wycofali. Bierz maxa i nie narzekaj :)

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, chodzi o Gmaxa :)

Z chęcią zostałbym przy Maxie ale jak dzisiaj zobaczyłem na necie że chcą za niego 17 000 zł na jedno stanowisko to mnie wgieło w krzesło :) Dlatego szukam czegoś żebym mógł robić modele np. do gier. Kilka dni temu dostałem propozycję wykonania prostych modeli do amatorskiej gry i gdybym robił je w 3d maxie to złamałbym prawo, więc chyba będę musiał poćwiczyć w Blenderze ;) Ciekawe ile osób z forum ma oryginalnego Maxa u siebie w domu :)

Prawie w ogóle w polskim Internecie nie ma o sprzedaży Maxa, ciężko się naszukałem zanim znalazłem po ile chodzi.

 

P.S Ten Gmax nie taki zły ;) Tylko trochę skróty klawiszowe inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności