Skocz do zawartości

Scierajaca sie powierzchnia tabletu


OmeN2501

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moj kochany Wacom Intuos3 A4 juz trzeci rok sprawuje sie bez najmniejszych problemów, jednak zauważyłem ostatnio ze ściera mu sie powierzchnia rysująca. Nie jest to nic wielkiego, kilka plamek bardziej "szorstkich" jak sie przejedzie po nich piórkiem, ale zastanawiałem sie czy można coś na to poradzić, ewentualnie kupić jakaś folie która dawała by takie samo warzenie tarcia (do którego jest bardzo przywiązany :]) jak oryginalna nawierzchnia. Probowałem kartkę papieru podkładać ale to nie to samo :/

 

Widze na necie jest kilka ofert takich folii - miał ktoś przyjemność? Moze coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No to kupuj nową folię, jak dla mnie nie ma tu się co zastanawiać, bo takie akcesoria to tylko oryginalne (nawet nie wiem czy są jakieś zamienniki), cene szybko sprawdziłem i jest 50-120 zł - w zależności od rozmiaru i typu - matowa, przezroczysta, więc tylko zobacz co masz w standardzie i kup to samo. A te paradziesiąt złotych raz na 3 lata to nie jest jakaś zabójcza kwota ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam jeszcze zebys wzial pod uwage zwykla folie dostepna w sklepach modelarskich... za 5 zl masz taka ryze na 4-6 wymian... ja swego czasu w swoim Intuosie a4 wymienilem i jest spoko - troche sie szybciej sciera ale roznicy duzej miedzy taka za 1 zl a oryginalna za 120 nie zauwazylem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności