Skocz do zawartości

WIP 2D: Sailing in...


mant-raz

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki Karbid, tak naprawde chodziło o to, ze ten samolocik sie rozbil (zostal zestrzelony) i upadl w wode, a pozostawil smuge na niebie...zlomiarze wiec w tym wypadku odpadaja - to jest chwile po katastrofie. tam na samolocie jest dwoch gostkow - jeden moze mniej widoczny probuje sie wyczlapac z kabiny, a ten co stoi mial mu pomoc...zamysl byl taki, ze probuja uciec zanim nadleci tamten samolot (a on juz leci i strzela) - to w skrocie koncept na ten moment :) znowu te dylematy...z detalem masz racje, ale to chyba naturalne, w wiekszosci przypadkow koncepty wygladaja lepiej niz finalne obrazki, detalem po prostu zabiera sie miejsce na wyobraznie, przez co robi sie nudniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

przez tyle czasu zanim sie pilot wygrzebie z kabiny dym już by się rozwiał. Zostaje tylko ten, który wydobywa się z płomieni samolotu.

Jakoś do tego nastroju pasuje mi coś bardziej nostalgicznego i monumentalnego niż akcja strzelaniny. Ja bym się raczej skoncentrował nad sensem przemijania i takie tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem znowu na gorsze, ten samolot psuje kompozycję. Jezeli masz czas to sproboj jeszcze raz. Imho to jest jedna z tych prac która siada dopiero za którymś razem autorowi ale za to jak :)

Może pozostaw bryłę statku jak była wcześniej. Zwieksz rozdziałke obrazka i może jakieś wejścia do statku z boku że niby teraz w nim wielkie miasto jest. Tak czy siak poproboj cos na wiekszej rozdziałce żeby statek był tylko tłem a treść miała miejsce na powierzchni przed nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja w ogóle źle odczytałem pierwotny sens tego obrazka ... Ja tu widzę bardzo dynamiczną akcję! Jak zobaczyłem tego gostka na samolocie, to sie strasznie zdziwiłem, bo dałbym sobie głowę uciąć, że chcesz ten samolot uchwycić w momencie katastrofy... Całe to półkole dymu dawało mi to do zrozumienia... Zastanów się, czy nie lepiej byłoby podejść do tego tematu właśnie tak.

 

Moim zdaniem wyszłaby bardzo dynamiczna, dramatyczna i monumentalna (kompozycja) scena! Idę na obiad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nie robic balaganu na forum kontynuuje tutaj.

 

to byla wersja nr1:

 

mantraz-chillosophy.jpg

 

kilka poprawek:

 

chill2.jpg

chill3.jpg

 

...poniewaz na privie przyjaciel-grafik zdeptal mnie;), wiec zdecydowalem jeszcze poswiecic chwile czasu, wiec nadal krytykujcie :) a watek Finished kasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruna no - ktory to? no ktory?? bo ja cie cialem zdeptac :P

A powaznie to ja sie zgubilem troche co ta scena ma przedstawiac... To ma byc rozbijajcy sie samolot o wode kolo burty lotniskowca? Bo jesli tak to troche nie wyglada jak woda... az ci to podmaluje jak znajde chwilke wieczorem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OmeN2501: jak uwazasz...ja myslalem tak: samolot wbija sie w wode, nastepnie jest wypchniety w gore nad lustro wody i ponownie zaczyna osiadac - ten moment ponownego osiadania mnie interesowal - bo chcialem zeby to bylo bardziej chill - charakter tej prodki, do ktorej bedzie uzyte jest bardziej chillowy niz dynamiczny...

 

Hindus: ale doprecyzuj o ktorym picu mowisz - o wersji niebieskiej, o wersji bursztynowej ;) czy o podmalowce, bo zaczynam sie sam gubic...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierunek TajemniczegoPrzyjacielaGrafika mi się bardziej podoba i tak jak pisałem wcześniej - chyba mocniejsze byłoby to, gdyby ten samolot właśnie przypierniczył w wodę (tak na początku myślałem, że to tak ma być) ... te bryzgi wody i ogólny rozgardiasz korespondowałyby z Twoją krechą twardą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - wrocilem do twojej wczesniejszej wersji ktora sie wszystkim podobala, wmontowalem samolocik z podmalowki TajemniczegoPrzyjacielaGrafika i takie cos mi wyszlo :] Chyba przesadzone troche ale ja tak lubie :P

 

sailpk9.jpg

 

Jakby sie spodobalo to moge dokladniej opisac co i jak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki OmeN, musze wychodzic juz, wiec tylko powiem, ze Twoja wersja jest bardzo ciekawa, szczegolnie podoba mi sie co zrobiles z lewa strona, bede mial nad czym rozmyslac przez weekend:) , bo do pica wroce dopiero od poniedzialku. ok, I'm off. Cu i dzieki wszyscy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze sygerowanie sie cudzymi rozwiazaniami nie wyszło tym razem na dobre i zbiło Cie na tyle z tropu ze wyszło cos posredniego mało wyrazistego.

 

Twoja własna poprzednia wersja z kolorami jest o wiele ciekawsza wg mnie.

czuc noc mrok zimno bijace odwody i statku,wszystki ma swoj klimat.

mantraz-chillosophy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności