Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Mech concept


Poke

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem się teraz za prace nad rozbudową bocznej wyrzutni rakiet na razie mam tyle . Komentarze mile widziane. ( to małe dziwadło lecące to taki zwiadowca dalekiego zasięgu ;])

122ra2.th.jpg mechtest12qq4.th.jpg

 

EDIT: dodałem render całego mecha

Edytowane przez Poke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 229
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No ja Ci już na gg napisałem co myślę, brawo brawo. Dodaj tego screen'a z rakietnica na mechu no i jak wspomniałem proponuje odbiornik jakiś na głowie np. a po drugiej stronie już nie rakietnice tylko jaki laser czy cuś ;).

 

Podnieś mu prawą nogę i wsadź po nią cadillac'a zgniecionego ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tak jak mówiłem na ircu (na którego zapraszam wszystkich) z tymi wyrzutniami o wiele lepiej to wygląda. Palce u nóg do poprawy, znaczy przydałby się tam detal :)

W końcowej scenie mam nadzieje, że oddasz jego wielkość :)

Super

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli ale do przodu ... dokończyłem wyrzutnie , i zrobiłem robota zwiadowczego - tym razem naziemnego , zmodyfikowałem trochę okolice miniguna i zacząłem robić "wyrzutnie" różnych robotów (na razie tylko zwiadowczego ) (4 render to złożony robot a obok "puszka w której się znajduje)

up01vu2.th.jpg up03ex7.th.jpg up04tj5.th.jpg up05ps7.th.jpg up06vf6.th.jpg

 

edit : tutaj jeszcze taka zabawa z nudów :P

zmiany2ap7.th.jpg

Edytowane przez Poke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł :D Nigdy bym na coś takiego nie wpadł. Fajnie by było gdyby ten twój zwiadowca miał coś do komunikacji z samcem alfa :P I fajnie by wyglądał z ogniwami słonecznymi.Ale dobra nie rozpisuje się żeby nie powstała zbieranina rad userów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie bylo,ale skoro 'zanudzasz' na gadu mnie swymi pomyslami to moze czas je skomentowac,zadnych opowiadan dzis,ale stwierdze fakt,(jak inni pewnie),ze skonczysz to w okresie lat.Podoba mi sie to ze masz taka cholerna cierpliwosc ktorej wielu nie posiada ,kurde pozycz troche xD.Zanim cos palne to gratuluje ze to ciagniesz i tego ze to tak swietnie wyglada.Co do ziomka z szescioma nogami xD; widze ze 'moja podpowiedz' sie znalazla xD.Pozdro Poke i do zoba na sp. ^^

Ps.Calosc wyglada niesamowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej przerwie znów coś tam wymodelowałem . Oceniajcie :P (do wyrzutni jeszcze coś pewnie dorobię tak samo jak zmienią mu się "paluszki")

tes222.th.jpg tes3tyl.th.jpg tes3tyl1.th.jpg

 

+ całość w dość dużej rozdzielczości

himech2recoverrecover2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BizU - no jeszcze jakieś detale + zmiana paru rzeczy

arev - dzięki , włączę :P

skorpion85 - 1,4mln poly (ms'a żadnego nie ma)

tob01 - zrobię , zrobię , nie bój się :P

 

Dzięki wszystkim za komentarze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już bardzo niedługo koniec modelowania , zostało raptem parę rzeczy do zrobienia (zrobić od nowa palce , 1 urządzenie obok osłony i parę małych detali) Ostatnio jestem chory więc mało zrobiłem , dokończyłem tylko generator "tarczy" (czy jak to tam nazwać)

90115200.th.jpg 87007703.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super ten "Mech" wygląda!! A co chcesz zmienić w palcach??

P.S

A tak z innej beczki: czy zastanawiałeś się jak nazwać swoje dzieło?? bo tak dokładnie dopracowany model powinien mieć jakąś nazwę (odjechaną :) ), ale to tylko moja sugestia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dobry model. Widać że dbasz o szczegóły. Wprawdzie jest może kilka rzeczy które można zrobić inaczej ale i tak model jest dobry. Może jeszcze jakaś dobra tekstura na całość doprawi nieco smaczku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jymal

Nie było mnie dłuugo i widzę, że wiele się zmieniło prócz tego że wymiatasz :) Poke, stary, świetny detal,świetny model, wszystko tak jak trzeba ^^. Czekam na scenke :]

 

 

A powiedz mi... Ty jak modelujesz to taka improwizka, wiesz w czasie pracy myślisz gdzie co zrobić, czy masz jakiś własny projekt na którym się opierasz?Skąd inspiracje czerpiesz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności