Skocz do zawartości

Wiz: parę wizek


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mi się podoba jako tako tylko nr 4, kadr na 2,3 kiepski... ogólnie na przyzwoitym poziome ale nudne to jakieś i bez wyrazu... Poza tym chyba większość modeli nie Twoich więc za dużo w to roboty nie włożyłeś oprócz ustawienia światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nieźle. 4 imho wypada zdecydowanie najlepiej.

 

 

1. puuusto. ładne światełko ale pustawo tam okropnie. dodaj cokolwiek: dywan, stolik, fotel, lampę cokolwiek!

 

2. meble fajne, światełko dobre, reszta strasznie śmierdzi CG. ściany i "szyba" bardzo nienaturalne

 

3: obraz na ścianie ma chyba z milimetr grubości :) standardowe krosno ma około 2,8cm grubości. to samo co wyzej ;)

 

4. fajnie, teraz tylko pododawaj więcej przdemiotów, trochę zróżnicuj kolorystykę i będzie git.

 

5 i 6 przejarane ostro, centralny kadr jest fajny ale strasznie.. nudny :/

 

 

 

pytanie: jak wyłączyć dźwięk na tej Twojej stronie? naprawdę niefajnie jest usłyszeć coś takiego na podkręconych na maxa słuchawkach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dziękuję wszystkim za komentarze :) ogólnie chciałem usłyszeć opinie na temat oświetlenia :) wizki to szybkie wrzuty, dlatego gdzieniegdzie pustawo jest

 

marcin ps - nie grzebałem w photoshopie specjalnie żeby to nie wyszło zbyt cukierkowo, bo mam do tego tendencje :D

 

tweety na stronie znajduje się wyłącznik :p

 

dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności