Skocz do zawartości

Postać 3D: Trębacz?


budcai

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Postać miała być do sceny z trąbką (stąd tytuł). Niestety trochę błędów narobiłem i musiałem wyrenderować go samego, (do większej sceny muszę zrobić nową głowę).

tak go oświetliłem i pofiltrowałem, żeby podkreślić wyraz twarzy. poza tym nie znalazłem jeszcze na tyle dobrego shadera skóry, by próbować hiperrealistycznej konwencji.

 

model - blender; detale i textura - zbrush; render - blender; post - gimp;

 

pozdrawiam

 

oldfinalminifl0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fajny model i wszystko :-). Ale zgodzę się z 3grosze - mnie też on Golluma przypomina trochę, bo ma wąską szczenę szeroko rozstawione duże oczy i kości jarzmowe na takim widoku są takie masywne (właśnie podobne chyba ten Gollum miał) Dodatkowo wyraz twarzy też go trochę upodabnia do Golluma. Można powiedzieć że stadium pośrednie między Hobitem Smeagolem a Gollumem. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm. tylko co wynika z tego, że gollum?

gollum wyglądał jak wyglądał głównie po to by jego wygląd podkreślał jego charakter.

nie było moim celem wymodelowanie przystojniaka wprost z tutoriala "head modelling". wymodelowałem swojego gościa w taki sposób nieco przesadzony. duże oczy i usta, trójkątna twarz i mocne zmarszczki pasowały mi do grymasu który naszkicowałem sobie na początku.

 

mnie np. bardziej kojarzy się z tym panem: http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/167047_12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności