Skocz do zawartości

problem z projektem w A.Premiere


Gość Caspik

Rekomendowane odpowiedzi

hej, kurcze moglby mi ktos wytlumaczyc ;) dlaczego kiedy ladnie zrestartowalem Adobe Premiere 6.5 i odpalilem ponownie moj projekcik ten projekcik jest pusty ;??? a wszystkie pliki wczesniej zimportowane nazywaja sie = -1 ???

Cala os czasu jest pusta ;/

Zimportowanych plikow nawet nie ruszalem sa w tym samym miejscu i z taka sama nazwa jak wczesniej ;/ wiec o co do jasnej cholery chodzi ;/

 

tylko mi nie mowcie ze stracilem 3h roboty ....;/

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

errorcaspiktz9.jpg

no i kurcze lipa...sciezki sa takie jakie byc powinny ;/ najlepsze jest to ze podczas pracy zrobilem sobie ladnego backup'a i lecialem dalej na innym pliku i co sie okazalo...w obydwu plikach dzieje sie to samo...chyba sciagne sobie CS'a3 moze on cos poradzi..jak nie no to lipa zaczne od nowa :(

 

dzieki

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tylko ze ja kurcze nigdzie nei moge znalezc tej kopii zapasowej, ani w katalogu AP ani w katalogu projektu ;/ a zreszta pewnie z kopia bylo by to samo...pewnie to Premiere cos nawala...wczesniej pracowalem na wersji 2.0 i wszystko bylo ladnie i pieknie...

 

to teraz pytanie numer 2 (nie bede zakladal nowego watku :)) - dlaczego nie moge ani w AE ani w AP ladnie wyexportowac pliku do malej wielkosci? w AE daje MAKE MOVIE, wybieram codec np DIVX 6.8 kompresje ustawiam na najgorsza jakosc, a plik i tak robi sie choooooooolernie duzy, z kazdym kodekiem jest to samo,,,jakosc do bani a plik wielkosci 10 autobusow..

 

Pytanie nr 3 ;)- czy to normalne ze Premiere eksportuje 15min fragmencik (bez zadnych kombinacji,przejsc, efektow itp , tak o na sucho wyciety z calego filmu) ok 5h ;/ to ze AE swoje efekty dlugo liczy to rozumiem , ale zeby AP go przebijalo o ladnych kilka godzin to juz nie rozumim ;p

 

 

na moje oko (co prawda nie jest to Super oko xD)- wszystko sie sprowadza do tego co napisaliscie...Adobe Premiere 6.5 to shit :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze sie przyznam, ze nigdy mi sie nie udalo wypuscic materialu mpeg4 z wyzej wymienionego softu w zadawalajacej jakosci. Zazwyczaj eksportowalem material bez kompresji, poczym uzywajac przeroznych zewnetrznych malych programikow dopiero kompresowalem. 5h to wydaje sie bardzo dlugo.. ale jezeil masz kompa z minionej epoki 32mb ramu to wszystko mozliwe.. bardzo czesto standardowo ustawiony codec Cinapeck potrafi zabic kompa czasami kompresji.. a jakosc jest tragiczna. Cos jest z kaszanione.. ciezko cokolwiek doradzic majac znikome informacji. Zobacz czy oby napewno projekt ma odpowiedniom rozdzielczosc.. liczbe klatek i wszystkie standardowe parametry.. nawet sie z takim przypadkiem chyba nigdy nie spotkalem takze nie wiem jak pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj komp: proc 3.2ghz, 1.5gb ddr Radeon x300 128mb ;/ ,

tez cos myslalem czy nie kompresowac tego osobno ..i chyba w koncu tak zaczne robic,

/co do ustawien- rozdzialka 568x384 , projekt klatek ma cos ok 21000 chyba...

 

zobaczy sie jak to wszystko bedzie pracowac na CS3... :) dam znac (o ile nie zapomne xD)

 

dzieki

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sie wyjasnilo :) Premiere 6.5 to jeden wielki shit :) / CS3 ladnie wszystko otworzyl bez zadnych problemow i chwala mu za to :)

 

pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no tak rozumiem , jak rece zmarzna to ciezko sie pisze na klawiaturze xD skombinuj sobie jakas podgrzewana ...:D

 

u mnie caly projekt byl w mp3 wiec zapewne problem indetyczny jak u Ciebie...ale zapewne problem tez tkwi w wersji programu, CS3 smiga ze ja Cie nie moge :) wszystko ladnie sprawnie bez zadnych problemow i do tego ma jeszcze fajna f-cje eksportu -Adobe Media Encoder ;)

 

dzieki

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

To był problem z przecinkiem i kropka:)

Trzeba było wejść w projekt i pozamieniać , na . albo odwrotnie przy określonej wartości.

Już nie pamiętam jakiej... był nawet taki mały sotf do ściągnięcia co sam to zamieniał. Premier Fixer.

CS zamienia sobie mp3 na wav'y..i przechowuje w folderze.. NA PEWNO NIE WIDZIELI JAK USNĄĆ PROBLEM Z PRZECINEKIEM!!! (muzyka: taa taa taaaaaa) ;)

pozdrawiam i wesołym świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą zamianą przecinków na kropki to jakaś ściema, próbowałem i jak się projekt nie otwierał, tak się nie otwierał dalej.

 

Premiere 6.5 to rzeczywiście był shit, bo nawet w adobe to zauważyli i rozpoczęli nową linię produktów premiere pro - żeby się odciąć od poprzedników (zresztą ten program podobno w powalającej większości był pisany od zera).

 

Nie wiem jak teraz, ale kiedyś premiere nie radził sobie wogóle w mpeg4, wypuszczał jakieś babole, choć ae zawsze dawał rade

 

a przy okazji życzę wszystkim czytającym ten wątek szczęśliwego nowego roku i udanej zabawy sylwestrowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pamczak

siema. ja też mam problem. Od niedawna korzystam z Adobe Premiere Pro i nie wiem jak exportować projekt żeby miał normalne rozmiary :/ zawsze wychodzi mi coś takiego że jest po środku kwadracik a dookoła czarna przestrzeń, próbowałem różnych, sposobów, formatów i kodeków, ale za każdym razem to samo. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności