Skocz do zawartości

Wiz: Sypialnia


patry

Rekomendowane odpowiedzi

Elo! :) Kolejna moja wizka, tym razem sypialnia i pierwsze boje z maxwellem :) Robiąc ją, chciałem się przede wszystkim nauczyć mw :] Efekt mi się podoba, ale czy wam to się okaże :)

Rendertime ~ 14h, S.L. ~16.5

 

2000758600187629409_rs.jpg

 

2000776991113684898_rs.jpg

 

88d7c4067e7b5108.jpg

 

No to komentować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jaki dywan :P to jest koc ;P nawet sam mam podobnej grubości xD

 

wszystko spoko tylko hmm może postaraj się zrobić dokładniej wnętrze lampki..i może trochę inną ją zrób bo widać że w środku rurka się kończy bez miejsca na wkręcenie żarówki...i dalej już jest świecący klocek.. poza tym trochę więcej detalu..zapodaj coś co sprawi że scena nabierze realizmu..np jakieś skarpetki walające po stronie po której śpi facet XD i duperele po stronie kobiecej :D no i jedno co mnie trafiło bardziej niż lampka to ten kompletnie nie pasujący do całości obraz/plakat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hcpiter - no lampa fakt - prosta :D Specjalnie nie modelowałem dużo, bo zależało mi najbardziej na materiałach i świetle :) No cóż, jak widać nie wyszło :)

Skateforlife - dzięki :) klamek nie ma i nie powinno ich być :) Szafa dla przykładu

2003331960985448694_rs.jpg

Georgas - nie, koc :D Maxwella na pewno stać na więcej, ale ze mną jest problem :D

Beatou - hhehe, no właśnie, koc :) Czy realizm polega na dużej ilości obiektów? Nie sądzę... :)

hax0r - nie wiem czy w mw można w ogóle używać IES'ów :D Wymiary na 100% są dobre

P3ter - detale... dobra, to już finish, następnym razem się poprawię :) Co konkretnie poprawić w świetle?

Hindus - nie prawda :) Ściany po prostu mają taki kolor, uwierz mi :) Znowu detale... :D

Dzięki za komenty :) Widocznie nie potrafię oceniać swoich prac, bo muszę stwierdzić, że jestem z niej zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14h renderu ? Oo sporo, do jakiej rozdzielczości to renderowałeś ? (z ciekawości pytam)

 

mnie sie szafa podoba (ostatnio widzialem w jakims sklepie podobną i live tez fajnie wyglada, troche inna okleina była, ale ogólnie w ten deseń)

 

ten obrazek na scianie z wygaszacza ekranu mogłeś sobie darować :) (albo dać coś co by współgrało kolorystycznie z resztą renderu, chyba ze to efekt zamierzony)

 

podoba mi sie 2 render, 3 najgorszy imo (hehe na 1 brakuje choinki bozonarodzeniowej, takie światło mi sie kojazy z tym - nie wiem czemu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loki - czy ja wiem czy tak sporo... maxwell to maxwell :) Renderowałem do 1280x1024 :)

greg_jg - ale wtopa :D :/ Zapomniałem o tym programie :D Już lecę neat'ować swoje renderki :)

Temporal - dzięki :)

Dobra, odziarniłem tylko rendera nr 3, bo w nim najbardziej to ziarno przeszkadzało :)

88d7c4067e7b5108.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności