Skocz do zawartości

Finished 2d : Loanding SU -p1


janko1987

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak dla mnie to trochę tu za tłoczno...takie mam jakieś wrażenie ciasnoty na tej pracy. Może dla tego, że górę statku uciąłeś...Jeżeli to jest zachód słońca to zwiększył bym cień na przeciwnej do słońca stronie statku i jeszcze bym uwydatnił światełka. Wogóle fajne efekty światłocieni + przebijanie się światła przez kurz można by uzyskać jakby to była noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

statek troche bym zmneijszyl i popchnal do tylu wrazenie ciasnoty by bylo mniejsze i odrazu ciekawiej by sie zrobilo(no chyba ze caly dokument powiekszyc nie ruszajac statku... na pierwszym planie te gostki moga wychodzic z jakis wrot statku czyli wszystko moze byc w takiej otoczce jakby kamera byla umieszczona wewnatrz pojazdu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompozycja faktycznie mogla byc lepsza, ale mi sie glownie rzucila w oczy nijakosc tonow - popracuj mocniej walorem - tam gdzie cien wcisnij mocniej ciemniejszym (teraz wlasciwie nie wiadomo skad jest swiatlo). staraj sie tez zbytnio nie detalic dalszych planow i nie dawac na nich intensywnych kolorow - tutaj w srodku dales w oddali mocne wypalenie i przez to te gory sa jakby blizej niz te po bokach, a tak nie jest. jesli tworzysz jakis zarys to wypelniaj go konsekwentnie - przezroczysty czlowiek nie wyglada zbyt naturalnie ;) trzymaj sie ponadto horyzontu i nie tnij tez kadru byle jak. dla zwiekszenia dynamizmu scenki obrocilbym troche horyzont i byc moze obnizyl (a moze calkiem go schowac pod dolna krawedzia obrazka - wtedy bedziesz mial bardziej monumentalny widok).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no Dzięki ChopY niezle dajecie do przemyslenia :) Powyzócałem ludki moze do nich wróce ale nie wiem ..no i kadr poszerzyłem ,kolorki siętroche zmieniły powrzucałem do tła .. ijak ?and kadr nie wiem który przyziemny czy z więcej przestrzeni jak radzicie ??

 

WIP 3

SpacemachineSU-1w3.jpg

 

SpacemachineSU-1w4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O niebo lepiej z tym poszerzonym planem i innymi poprawkami... jak zobaczyłem obrazek z pierwszego posta to strasznie mi nie leżał. A tu proszę jaka poprawa :) Teraz faktycznie, poekserymentuj z różnymi kolorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Panowie :) Z ludkami się wsztrzymuje póki całosci jakos nie ogarne w kolorku ..racja racja więcej kolorku by sie przydało wię c poleciał ..dalej troche niepewnie buduje sie prawa strona obrazka co by troche równowagi złapac ..ale czy bardziej ją podkręcic to nie wiem ...wię c proszę o jakiekolwiek sugestie ..z góry Dziękuję..Pozdrawiam

 

5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie bardzo! Kolory i lewy drugi plan mi się bardzo podobają ... Poszerzyłbym kadr (i z prawej i z lewej) ... Po prawej chyba nie siedzi ten pion. Nie wiem jak rozwiązałeś jego silniki, w sumie mogą dawać jakiś podmuch ... Taka podmalówka na szybko a'propos kurzu. rozszerzenia kadru i wywalenia pionu po prawej:

 

przykladjankosap1.jpg

 

Kurde coś nie tak mam z profilami! Jest różnica w kolorach, a robiłem tylko copy and paste - korekcji nie robiłem ... Co powinienem mieć jako defalut w color profiles w shopie!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spróbowane ..poszerzyłem kadr w lewice i prawice ...

planuje jescze jakichs boYsów dac moze ożywi bardziej jeszcze i może troche więcej architektu ry z prawej jak i lewej str ..

 

jak macie jakies spostrzerzenia to walcie smiało :)

Pozdrawiam

 

7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie leży w panoramie, szykuje się imponujący obrazek, co do moich pomysłów to tak: obciął bym parę pixów po lewej i daj na dole jakiś wysięgnik/platformę prowadzącą do statku, może zarys jakiejś postaci na platformie, po lewej można by wrzucić jakieś autostrady/mosty odchodzące na dalsze plany i kilka małych stateczków gdzieś w oddali ;]

co jak co ale ten fragment wyszedł świetnie

asdsayz2.jpg

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności