Skocz do zawartości

Wiz: Dwa wnętrza pod kafelki


arev

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hej hej chłopaki, dzięki za komenty :D

To drzewo nie jest monochromatyczne, po prostu kolorki nieco wyblakły przy rozjaśnianiu :)

Dopasowanie widoku za oknem zwykle sprawia mi spore problemy. Szczególnie jeśli są dwa ujęcia z różnych kamer.

A firanka... keraj, kliknij w obrazek, a problem zniknie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widoki za oknem powinny byc bardziej przepalone.

na pierwszym drewno bardzo slabe.

okno na drugim mi jakos nie pasuje, jego struktura wydaje sie byc kiepska i to przejscie z malych kawalkow szkla w relatywnie ogromne tez mi sie nie podoba.

 

to co najbardziej razi to plytki, po pierwsze jesli sa to plytki z kamienia to napewno nie ma dwoch takich samych a na renderach mozna bardzo szybko zauwazyc powtarzalnosc no i material moglby byc lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teksturki zostałem niestety biednie wyposażony przez zleceniodawcę, chciałem więcej zdjęć, ale nie mieli :] Ten łuk w oknie z drugiego pomieszczenia został mi jakby wyperswadowany, ja chciałem zostawić same kratki na całym oknie, ale ktoś się uparł ;]

Co do przepalenia widoku - myślę, że jest akuratnie, bo pomieszczenia nie rażą w oczy natężeniem oświetlenia, więc mogło by nienaturalnie wyglądać: w pomieszczeniu lekkie przyciemnienie, a na dworze jasno jakby tysiąc słońc świeciło.

@carlosss: oświetlane VraySky * Output + Direct Light + VraySun (tylko dla odbić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności