Skocz do zawartości

Finished 2D : Curse of Black Mask


janko1987

Rekomendowane odpowiedzi

Hellow :) wszystkim

Pracka robiona z doskoków zatytuowana ..Curse of Black Mask.. miał to byc wielki wojak który dawno dawno temu :) gdy był jescze dzieckiem został przeklęty nowym wymyslnym experimentem szaloneg0 maga .Ten stary zgrEd :) chciał stworzyc nową rasę świetnych killerów którzy byliby ..chopami na posyłki.. Kontrolowanie ich umysłu zapewniała własnie maska która na dodatek zwiększała ich moc bojową ,zwinnośc , wyostrzała zmysły.... Kommenty bardzo mile widzane and kopcie bijcie ile możecie :)

Pozdrawiam

 

TheWitherjpgblackmask.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wykonanie miażdży, szczególnie ciuszki i wszelki detale ;] Przyznam że też mi się kilka żeczy skojarzyło na wejściu z Wiedźminem, białe włosy, blizna, broszka na huście, jasna koszula i ten pas z ampułkami ;P, no ale rozumiem ispiracja i nie krzyczę, też często potpatruje to tu to tam ;] Głowa faktycznie trochę za bardzo do przodu wyszła, można albo głowę cofnąć albo pokazać chociaż kawałek prawego ramienia Woja. Co jak co ale postęp jest, już z anatomią coraz lepiej ale jeszcze poćwiczyć nie zaszkodzi, pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jednak anatomia dalej kuleje-tutaj sprytnie ciuszki to maskuja,ale jak se wyobrazisz ta postac bez ubrania,to widac ze odleglosci glowy od barku,barku od klatki,klatki od plecow itp sa miazdzace. Duzo jest zagadek, np. zbroja w zlej perspektywie,pas okalajacy zbroje,tez powinien uginac sie na jej wypuklosciach i wkleslosciach a idze prosto caly czas.No i to juz bedzie wspomniane po raz tysieczny chyba,ale ps ciebie pochlonal-moze i ogorek mial miejscami racje,bo faktycznie technika tradycyjna bywa czasami gora . fajna sprawa,masz milion kolorkow, warswy,pedzle itp-wiec po co wracac do olowka,wegla czy tez farbki? A no po to by pozniej fajnej pracki nie spizdzic na podstawach-a u ciebie caly czas kuleje wlasnie podstawy- kombinujesz z kolorami,pedzlami, a zapominasz o najwazniejszych sprawach-anatomia,perspektywa;/ No nie wiem,czasami wydaje sie ze to wszystko grochem o sciane;] bo my swoje ty swoje-nastepnym razem zamiast te kilka godzin przesiedziec nad kompem,przesiedz nad kartka i olowkiem i powrzucaj jakies szkice postaci,itp.

 

aha i to wcale nie atak, po prostu ta anatomia razi jak cholera,bo rysujesz mutatny;]kolorki fajne, swiatlo fajne, tylko co z tego?;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyczne odczucia jak nicponim - lamiesz forme tak oktutnie ze az na inne rzeczy nie chce mi sie patrzec... Co z tego ze detal i bajerki jak podstawy sa do bani. W moje ocenie tyko zmarnowales czas na ten rysunek - ja juz ci radziłem, załóż teczkę, walcz z anatomia i byla, ale co zrobisz - twoja sprawa ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś kiedyś pokazać, od czego zaczynasz pracę? jak wygląda przed dziubaniem detali? Bo faktycznie brakuje konstrukcji anatomicznej - zgadujesz po prostu... a nie jesteś jeszcze tak dobry w anatomii żeby próbować zgadywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hjehe no to pojechaliscie :) mysle ze dobrze słyszec takie słowa :) ale najpierw dziękówka za to ze sie podoba niektórym chocby jakies elementy ..dalej chciałbym pokazac szkice które pokazują anatomie i referke z której korzystałem nałożona na arcik so tak troche mam ale...and co do pasa a moze pomyslec o tym tak ze np on jest wykonany z twardszego tworzywa i swobodnie jest przypienty ??? czy on wtedy zaginałby sie tak jak ten drugi pas ??raczej bysobie swobodnie zwisał zachowując swój sztywny krztałt:) and nie zgadywałem tym razem tylko podpierałem sie tąże refkąwięc ??co teraz powiecie ??nie mówie ze jest swietnie , o nie duuuuzo do wypracowania jest ! Pozdrawiam

3.jpg

2-1.jpg

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: z ciekawosci nałożylem 3 foty na siebeie i: 1ss.jpg

 

mi tam to pasuje albo jestem slepy jak kret :/ własnie tylko głowe cza by ciut do góry i tyłu i troche l.barku pokazać

and tak mysle ze zmyla ubranko szczególnie ten pancerz nad barkiem z a bardzo wyjeżdza w prawice i sie wydaje ze bark jest o wiele dalej a nie jest ..

Tak na koniec Dzięki wszystkim Daroz Siegmar ortheza masz)rum nicponim OmeN2501 SzU

w woli sprostowania mysle ze każda pracka mniej czy więcej udana prowadzi do udoskonalania więc nie bardzo zgadzam sie ztym ze był to czas zmarnowany ( każdą pracke robie dla przyjemnosci nie dla wykrzykników przy niku :)

Ale bez waszych kopniaków nie wyszedł bym z piaskownicy nawet :D

Pozdrawiam i sorki za rozpisanie się hehe lece ćwiczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności