Skocz do zawartości

Obiekt_3D: Kostka rubika


Gość Muka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hoho, kolejny wątek już dzisiaj, jak wpisałem w poprzednim, wpisze tu i w następnym

słabo, ale rokuje na przyszłość, zrób coś co nie składa sie z 64 boxów

Hę, tak na prawdę to powinno być 80 boxów + w środku 3 cylindry i coś tam jeszcze na krzyżaka (ew. detale czyli śrubki etc.)... Właśnie dlatego apeluję aby ktoś wreszcie zrobił kostkę po POPie, a nie w całości. Na pewno będzie wyglądać o wiele ciekawiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hę, tak na prawdę to powinno być 80 boxów + w środku 3 cylindry i coś tam jeszcze na krzyżaka (ew. detale czyli śrubki etc.)... Właśnie dlatego apeluję aby ktoś wreszcie zrobił kostkę po POPie, a nie w całości. Na pewno będzie wyglądać o wiele ciekawiej.

 

nie kumam, tłumacz o co Ci chodzi

 

------edit

a teraz wiem o co Ci chodziło, krzyżak pamiętam, i składanie, nie kojarzyłem tego POP-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że tylko ja tu jestem speedcuberem. :) Kostka Rubika zbudowana jest z tzw. krzyżaka (nazwa pochodzi od kształtu) w środku do którego jest przymocowanych 26 części, czyli klocków. W profesjonalnych kostkach istnieje możliwość regulacji siły obrotu każdej ze ścian, właśnie dlatego wspomniałem o śrubkach. A POP to wypadek podczas układania, coś źle przesunęliśmy i kostka się rozsypała na części. Chodzi mi o to aby ktoś przedstawił rozebrana kostkę, od środka! ;)

PS: Układał z was ktoś kiedykolwiek Kostkę Rubika? Jeśli nie wiecie co to speedcubing to zobaczcie ten filmik: http://www.eurolol.pl/index.php?cmd=plik&id=919 - W roli głównej ja (słaby jestem, niektórzy układają poniżej 15 sekund).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności