Skocz do zawartości

POJAZD 3D:AudiA6 - moj pierwszy model


Dr0cK

Rekomendowane odpowiedzi

ja nawet nie mowie a propo tego modelu, bo ten projekt ma w sobie cos, jakies swiatelko w tunelu, i nawet jak pozniej mialby go przerobic na concepta, bo mu cos nie wyjdzie to bedzie oki. Aj nie wiem. Jutro Ci powiem chociaz masz duzo racji to jednak musisz tez i mnie zrozumiec. Pozdrawiam i ide spac, bo ledwo widze juz klawiature. Do nastepnego logina:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rozumiem co masz na mysli [email protected] sie nastepnym razem zamiescic cos bardziej \"zdrowego\".

Tylko jedna sprawa mnie dreczy: Gdy skonczylem modelowac ogolny zarsy modelu bylo jako-tako. Teraz gdy zabralem sie za ciecie blachy to robie to juz zupelnie metodoa prob i bledow. Tzn. nie mowie o jakis tam bugach (obiecuje nastepnym razem jak sie odezwe to juz cos poprawie)

Oddzielne czesci modelowalem w nastepujacy sposob:

1.Zaznaczone poly, detach.

2.Zaznaczam zewnetrzne edge,potem shift i przesowam do tylu (tworze grubosc czesci)

3.A potem na krawedzie z ktorych zostaly skopiowane poprzednie rzucam chamfer...

 

sam do tego doszedlem wlasnie metoda prob i bledow (tylko szkoda ze ich tyle zostalo :D)

 

Pozdrowienia dla Was ze sie mna interesujecie...:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze ja nie mowie konkretnie na temat twojej pracki. Wrecz przeciwnie, jak na pierwszy raz bardzo mi sie podoba. A metoda, jak metoda kazdy ma dla siebie najlepsza,(tak jak lubisz :) ) Prowadzenie ze raczke, duzo ulatwia i pokazuje nowe ... pkt widzenia. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu mialem, wiec maly update :)

Mam nadzieje ze mnoze teraz chociaz troche bedzie Audi a6 przypominal.

Również mam nadzieje ze mnie nie opusciliscie i ocenicie moje wypociny (krytycznie - a czego moge sie spodziewac :D). Jesli chodzi o bledy to \"walcie\" konkretami :D...

 

Pozrdowienia... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm to moze ja zaczne tak na poczatek :)

 

1.jpg

 

Looknij dokladniej na fotki i popraw bledy za wczasu zebys potem niemusial wracac do histori :) Robie a wlasciwie powoli koncze a6 tez pierwszy raz robie wozik :) i wiem cos o niepoprawionych za wczasu bledach :) , tez je mialem mam niektore poprawilem niektore nie .

Powodzenia i niedaj sie modelowi chce go widziec skonczonego !!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym był najlepszy w 3d maxie, bo tak nie jest, ale te wlot powietrza jest strasznie kanciasty a z tego,

co wiem to powinien być bardziej okrągły (chodzi mi tu o rogi).

Pyzatym jak na twój pierwszy model to, extra w porównaniu do mojego. :)

Co najważniejsze dużo ludzi ogląda twój model i oni ci lepiej pomogą niż ja.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

O Boże... wyglada, jakby miał się zaraz rozlecieć :P Dodaj materiał rdzawej blachy i umieść koło bloku Batou a bedzie idealnie się komponowało :P

A tak na serio - rozluznij troche siatke, popraw wgniecenia i pozmniejszaj dziury, a bedzie naprawde nieźle!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszce raz zamieszcam ten sam screen ale bez \"szyb\"...doszedlem do wniosku ze jednak starsznie szpeca model :P

Dzieki za komentarze...ale wolalbym jeszce bardziej konkretne...:D ( co do błedow)

 

Po zo tym ciezko mi to idzie...jak sami widzicie...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności